Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kerdesem lenne hogy a...

Olyan kerdesem lenne hogy a doki talalt nalam 5 cm petefeszekcisztat. Epp babatervezben vagyunk. Nem tudom van e koztetek olyan aki ciszta mellett lett terhes? És kitudta hordani a babajat.

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor én kismama voltam nekem is volt cisztám.Az orvos azt mondta fel fog szívódni.És 12.hétre fel is szívódott.Ne aggodj biztos nem rosszindulatú.
2017. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem eloszor kiszedtek a cisztat, de aztan ujranott, de lombikkal igy is osszejott a baba. Kerdezd azert meg a dokidat, de nem feltetlenul akadalya szerintem.
2017. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek nem szívódott fel a cisztája
2017. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem hiperstimualcio miatt lett mindkét petefészkemben 5 db 5-6 cm-es ciszta inszeminációnál. De sikerült, most vagyok 6 hetes terhes.
2017. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A baratnődet nem befolyasolta terhesseg alatt a ciszta
2017. aug. 20. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni mitől van, aztán belevágni a babagyártásba. Ha hormonprobléma okozza akkor nem túl jó ötlet a családtervezés míg nincs a dolog helyrerakva.
2017. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha most nem vagy terhes akkor kovetkezo mensesszel kiürülhet, felszívódhat! Nekem 3x volt ekkora babatervezés alatt. Viszont nekem kiderult h nem nottek eleg nagyra a tuszok es nem repedtek meg. Ebből lett a ciszta,kaptam clostit akkor már nemvolt soha egysem! 3.ciklusban jott a baba, most vagyok 11 hetes , remelem minden rendben vele mert régen láttam.
2017. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem egyik doki sem tudta megmondani, mitol no vissza folyton. De mar a 9. hetet toltom :) remelem, minden rendben lesz. Kerdezz szerintem ra az orvosodnal, hogy mit javasol, de en nem aggodnek nagyon a helyedben. Nagyon sok sikert kivanok :)
2017. aug. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ciszta mellett sikerült a baba!12 hetesen azt mondta a doki felejtsük el,mert màr eltünt!Azóta sincs és ezidàig probléma mentes a terhességem!30hkm
2017. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!