Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok, a héten...

32 hetes vagyok, a héten rakom össze a babaszobát és ágyat ruhákat mosok stb. mit tegyek ha elkészülök?

Figyelt kérdés
hogy védjem a portol? stb...? ti mit csináltatok? nem tudom mikor szülök, elvileg bármikor indulhat koraszülés lesz ugy néáz ki, hány naponta törölgessem át a dolgokat vagy mi???
2010. máj. 25. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Én az ágyat le fogon teríteni,bár az ágyneműt csak az érkezésre fogom kitetetni, és mikor a kórházban leszek, a családból valaki, felporszívóz, letöröl és felmos még egyszer. a ruhák meg a szekrényben lesznek, ott nem érheti por.

33.hkm

2010. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

A kimosott ruhákat rakd be nyugodtan a szekrénybe, nem lesz semmi baja. A kórházi cuccodhoz rakd be nyugodtan azokat a dolgokat, amit a babának viszel be a kórházba. A gyerekágyban pedig az ágyneműt takard le egy nagyobb pléddel (én legalább is így tettem). Portól pedig akkor törölgesd, mikor máskor is szoktál.

Nagyon boldog babavárást kívánok neked :)

2010. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Babarucikat előre ki is vasalhatod, az is ad egy plusz fertőtlenítést. Az ágyat meg annyira nem kell törölgetni a portól, max. egy takaróval letakarni. Nálunk úgy volt, hogy míg bent voltam a kórházban a picivel , a férjem meg az anyósom addig újra kimosta a matrachuzatot, az arra kerülő lepedőt .
2010. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kiságyat takard le csak de nem kell naponta pórt törölni meg ilyenek.Ne aggódj ennyire ez miatt.Miért lehet koraszülött a babád?(ha nem vagyok nagyon tolakodó)?
2010. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia nem vagy tolakodo, most vagyok 32 hetes én nagyon nyitva van a méhszájam, a dokim mondfta örülne ha a 34 hétig kihuznám.. én bizom benne hogy tovább marad. hoilnap kezdem el takaritani a kisszobát.
2010. máj. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!