Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyérre körömvirágkrém?

Aranyérre körömvirágkrém?

Figyelt kérdés

Ezen a héten pénteken leszek 39 hetes és mikor máskor, most kijött az aranyerem...elég rendesen.

Előtte nem volt soha, bármikor szülhetek. Többetektől olvastam a körömvirágkrémet. Ez mennyire hatásos és milyen rendszerességgel használja aki használja?


2010. máj. 25. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kijött pár napja, 26 hetes vagyok. Voltam proktológusnál, aki a jegelést javasolta és közölte, hiába mondja mindenki, baromira tilos az ülőfürdő! Napi 4x 10 percet kell rongyba csavart jégkockával hűteni és utána valami hűsító krémmel (pl. lioton) bekenni. Szerintem hívd fel a nőgyógyászod, mert nekem azt is mondta az orvos, hogy ilyenkor nem mindig engednek természetes úton szülni, mert nagyon ronda dolog lehet belőle ott. Tehát érdemes azt gyorsan elmulasztani, sztem ehhez kevés a körömvirág krém.
2010. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatod a Varázsdió krémet! Nekem nagyon bevált, pedig nagyon csúnya volt és nagyon fájt is. 1 hét alatt teljesen rendbe jöttem és simán szültem.... Egyébként nagyon ritka, hogy aranyér miatt valaki nem szülhetne simán... hisz akár szülés alatt is előjöhet...akkor meg nem lesz belőle császár..
2010. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebben igazad van, de ha korűbban jön ki és kizáródik, akkor a szüléskor csak mégrosszabb lesz. Nekem ezért mondta a proktológus, hogy addigra teljesen rendbe kell rakni. Persze szüléskor megint kijöhet, de ha a meglévő mellé jön újabb, vagy az hasad fel, akkor komoly műtét útján tudják csak helyrehozni. Valahogy így magyarázta.


Én is most igyekszem szépen rendberakni, hogy ne legyen gond.


A varázsdió krémet és hallottam, sokat dícsérik.

2010. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gyógyszertárban lehet ilyen varázsdiókrémet kapni? vényköteles?
2010. máj. 25. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Gyógyászati segédboltban beszerezhető és nem vényköteles. Én inkább a Hemorid kenőcsöt ajánlanám (az sem vényköteles és sokkal olcsóbb, nincs 1000ft sem) gyógyszertárban meg tudod venni. Kissé kámforos és elsőre kellemetlen is mikor bekened, de viszont nagyon hatásos, pár nap alatt rendbehoz. Sok sikert, könnyű szülést :) 24+4 h km
2010. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez utóbbin gondolkodom én is mert most tanácsolta egy rokonom is:)

és a neten utána olvastam és azt írja nem ártalmas sem a babára sem rám még szoptatás alatt sem.

lehet ez lesz belőle...szeretném ha a szülésre legalább visszahúzódna:(

2010. máj. 25. 14:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, most engem is jól megíjesztettetek. Nekem régebb óta van aranyerem, de most terhesség alatt többszőr kitüremkedett. Varázsdiókrémet használok, plusz Reparon kúpot, valamennyit segít, de Wc után így is ki szokott türemkedni. Már nem tudom mit tehetnék még, amúgy nem szokott kemény lenni a székletem. 38 hetes kismama
2010. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hemorid krémet ajánlom én is.
2010. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sperti lett belőle. a gyógyszerész inkább ezt ajánlotta.meglátjuk hogy használ e. adok neki pár napot.
2010. máj. 26. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!