Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok idegeskedéstől lehet...

Sok idegeskedéstől lehet elveszíteni babát?

Figyelt kérdés
Nem terveztük a babát, de mégis összejött. Én örülnék neki, de úgy érzem párom csak problémának tekinti. Sok emiatt a veszekedés, sok az idegeskedés. Elveszíthetem így?

2017. aug. 28. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A párodat akard elveszteni, úgyis le fog lépni vagy félredug legkésőbb a hat hét gyerekágy alatt :(
2017. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem jó ha idegeskedsz, a stressz sok betegség okozója. Ez viszont nem hiszen hogy okoz vetélést önmagában. Amelyik baba jól megtapadt és egészéges az megmarad és még egy nagyobb tesó emelgetése sem okozhat problémát. Kivéve ha alapból veszélyeztetett a tergesség! Én a terhességem elején tudtam Még, hogy anyukám rákos. A babának semmi baja nem lett. Mára 5 éves nagy lány.
2017. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
* tudtam meg
2017. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Csúnyán hangzik, de az egyessel értek egyet.

A párodat kéne inkább dobni, ha nem tud felnőni a feladathoz.

2017. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Korábban volt hasonló kérdés, akkor is a saját tapasztalatomat írtam.

Nekünk albérlet csalás (átvertek minket), utcára kerülés és halál eset is történt a terhesség alatt. De szerencsére nem okozott kárt a babában.


Ha szeretnél kiegyensúlyozott terhességet és későbbi életet akkor elgondolkodsz, hogy a saját jólétetek érdekében mit kell tenni. Mi az amitől nyugodt életetek lehet. Ha a férfival akarod ezt és ő is rájön hogy akarja, akkor próbáljátok javítani a helyzetet.

2017. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem okozott gondot. Sok volt a stressz és különféle szerencsétlenségek a terhesség alatt. Sokat bőgtem, idegeskedtem, féltem, és nem ártott, el sem ment a baba. Nerm hinném, hogy önmagában ettől elveszítenéd.

A párod viszont...öntsetek tiszta vizet a pohárba, mire emgszülsz. Ha nem akar veletek élni, tudj róla minél előbb.

2017. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyesnek Nobel díj!!!

Tényleg így van.Novemberben szültem januárban nyaralni vitte a ***ancàt.

(Később jöttem rá...)2,5 év telt el azóta rég elvàltunk.

2017. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy önmagában az idegeskedés vetélést okoz. De természetesen jobb ha nem idegeskedsz.
2017. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!