Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hol érzitek a pici csuklásá...

Ti hol érzitek a pici csuklását, és milyen fekvésű?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lépek a 28.hétbe,és nagyon lent érzem csuklani,viszont anno a kisfiam farfekvéses volt,ezért császározni kellett,de már nem emlékszem pontosan,hogy merre éreztem a csuklásait,de tudom,h mikor egyszer bekerültem a kórházban,ott mikor szívhangot akartak hallgatni,akkor kérdezték,hogy merre érzem a csuklásokat,és abból mondták,h akkor még tuti faros,de már nem emlékszem,hogy fent vagy lent éreztem.jó lenne ha Ő most megtalálná a helyes irányt,és nem kéne császározni.20 hetesen voltam utoljára ultrahangon,akkor még faros volt.
2017. aug. 28. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Még bőven van ideje befordulni.

Amúgy nekem fejvégű és a bal oldalamon ahol a háta van érzem leginkább ha csuklik.

2017. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én teljesen lent érzem a picit ebben a pillben is csuklik imádom :) 31 hetesen fordult be 37 hetesek vagyunk :)
2017. aug. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon lent éreztem a csuklását szinte végig fejvégű volt, de 30. és 31. héten is farosba vágta magát, de csak egy egy napra XD


Egyébként sajnos szülés közben is kifordulhat a jó irányból illetve befordulhat a rossz irányból a jóba :)


Jó egészséget!

2017. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én oldalt éreztem, bal oldalt volt a lepény, jobb oldalt csuklott.


Elég hamar befordult és úgy is maradt.

2017. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!