Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Beszorúlt a...

Mi lehet ez? Beszorúlt a levegö vagy más?

Figyelt kérdés
2 hétig beteg voltam.(nátha)és nemrég gyógyultam meg de még mindig köhögök egy kicsit.A bordám alatt érzek 3 napja nyilaló érzést,olyan mint amikor beszorúl a levegötök.Ez az vagy a köhögéstöl lehet?3 napig csak nem tarthat ha beszorúlt a levegö,nem?Kicsit megilyedtem mert nem múllik és esténként alig tudok aludni mert mindenhol szúr ha levegöt veszek.35 hetes terhes vagyok.
2010. máj. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, valahogy olyan ismerosen cseng ez nekem, nekem sem tudta megmondani senki hogy mitol van, nekem 5!napig fajt rettenetes, szurt nagyon, pont ott a majam csucskenel, a bordamnal. azota is faj idonkent, de azt mondjak normalis. en nem kohogtem, es megis szenvedtem vele, es idonkent meg most is szurkal, remes erzes. hasznos infot nemigen szolgaltattam neked de legalabb tudod, hogy mas is volt igy ezzel. nekem nem mondta a doki hogy baj lenne.

19hkm

2010. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hasonlítanak a tüneteid az én terhességem alattiakra.Mindíg ugyanott éreztem,először 10 percig,majd órákon keresztül kínlódtam.Nem tudtam eltalálni mi lehet az.Így utólag már sejtem.Bele volt tekeredve a lányom a köldökzsinórba és gondolom ha húzta akkor feszíthette a méhlepényt is.Remélem nálad/tok nem ez van.
2010. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem,hogy nem az van ami nállatok volt.Azóta van mióta köhögök.Már arra is gondoltam,hogy lehet,hogy izomlázam lett a sok köhögéstöl.Lehet,hogy hülye vagyok,hogy ilyenekre gondolok de nem tudok másra gondolni.Holnap megyek dokihoz remélem ö mond valami frankót.Köszi a válaszokat nektek!!
2010. máj. 25. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
elso vagyok. relemes minden oke lesz, es a doki is mond valami hasznalhatot:) mert az enyem nem tudott:)
2010. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!