Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Kurai Istvánról tapasztala...

Dr. Kurai Istvánról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ő egy kiskunfélegyházi orvos, de Kecskeméten is rendel.Én hozzá szeretnék majd menni 4D-re, a 28. héten.Mennyi idővel előtte kell bejelentkezni?Meg voltál vele elégedve?Mi van benne az árban? ( csak babamozi, vagy ad fotót, videót is?)

Bocs, hogy ilyen sokat kérdeztem!Előre is köszi a választ!

23 h km


2010. máj. 26. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi 17 hetesen voltunk nála. Mivel először nem készült jó kép a kicsiről, így 2x 30percet ránk szánt. Közben sétálnom kellett egyet, hogy mutassa magát a pici.

Összesen 9000Ft-ot fizettünk, kaptunk dvd-t és 6db képet+ egyet amin az adatok vannak rajta. Azt mondta, h legközelebb ha megyünk kb. 2 héttel előtte jelentkezzünk be.Az egész vizsgálat alatt mindent mutogatott, magyarázott szépen, türelmesen. Nekem szimpatikus volt nagyon.

22 hetes km

2010. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is jókat hallottam róla, ezért akarok hozzá menni.Akkor tényleg nagyon megéri az árát!Erre voltam kíváncsi.
2010. máj. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!