Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt 31,32 hetesen 4d-n...

Aki volt 31,32 hetesen 4d-n milyen volt? Jól látszott még a picur?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most voltunk a múlt héten, akkor 30 hetes voltam.Nagyon szépen lehetett látni mindent, jól kivehető volt az arcocskája is.

2010. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. máj. 26. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam,szerintem már csak a szerencsén múlik ilyenkor.Nekem mondta is a nő,hogy ilyenkor vagy nagyon jó vagy semmit nem látni.Nekem az utóbbi volt.Már nagyok és az arcocskája annyira hozzá volt nyomva a hasfalamhoz hogy semmit nem lehetett látni.És hiába próbáltuk "elmozdítani"nem sikerült.Persze lehet neked szerencséd lesz de ha komoly összeget kell fizetned érte gondold meg.
2010. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok azt elfelejtettem,hogy én 33hetes voltam biztos számít 1-2 hét is !
2010. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 26. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!