Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy most léptem...

Az normális hogy most léptem a 20 hétben és még nem hallottam a kicsi szivhangját? Genetikai vizsgálaton azt is megnézik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális. Ez ma így megy.

A genetikai uh-on azt is meg kell nézzék.

Sőt, ha megkéred a védőnőd, babydrop-pal megnézheti.

2010. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kértem az orvosomnál, hogy mutassa meg, mert igazából magától nem tette volna.

A genetikain nekem csak nézték a szívét, ahogy működik, de nem hallgatták meg.

2010. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát Nekem mindig megmutizta a doki, már az elején is, de Én magánrendelőbe járok.

Szerintem ha kéred, megmutatják, de a genetikán általában nagyon megértőek(én is voltam), és hozzá vannak szokva a parás kismamikhoz:-), szóval ott is biztos kihangosítják neked pár másodpercre.

De Nekem a védőnő is minden alkalommal meghallgatja, 3 percen keresztül, hogy nehogy vmi szívzörej legyen, vagy mit is mondott.


Jó egészséget!

2010. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!