Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez terhesség?

Szerintetek ez terhesség?

Figyelt kérdés
Hosszabb ciklusaim szoktak lenni 30-34 naposak. Ciklus elejen, a 7. Napon védekezés nélkül voltunk együtt. Utana 12. 16. 19. Napon negativat teszteltem. Tudom, hogy kicsi a valószínűsége hogy akkor volt peteeresem, de az együttlét után kb. 6 nappal elkezdett fajni és duzzadni a mellem. (Naptár szerint kb ekkora teheto a peteeresem). Tegnap meg is jött azt hittem rendesen, a mennyisége nagyjabol megszokott volt az első nap, de mára eléggé lecsökkent mintha 4.-5. Napon lennék. Altalaba 6 napig van meg. Szerintetek terhesseg?
2017. szept. 9. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
SZerintem nemmvagy terhes. De csinálj egy tesztet. Szerintem előfordul, ha 1-1 alkalommal megváltozik a ciklus hossza.
2017. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, legkésőbb hétfőn csinálok.
2017. szept. 9. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2017. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem de nem egyértelmű számomra...
2017. szept. 10. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérj időpontot az orvoshoz.
2017. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!