Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges tévedés 26 hetesen?

Alexandra.ajk kérdése:

Lehetséges tévedés 26 hetesen?

Figyelt kérdés
18 hetes uh-biztosra mondták, hogy kislányunk lesz. Ennek megfelelően rózsaszínbe öltöztettük a leendő szobáját, kifestettünk, bútorok, kisruhák, kád, sok-sok rózsaszín holmi. Majd tegnap a 26 hetes babamozin egyértelmű kisfiút mondtak. Ilyenkor már biztos? Tévedhet a 26. héten, vagy tényleg fütyisünk lesz? Járt valaki így? Csak mielőtt minden rózsaszíntől megszabadulnánk...
2017. szept. 16. 09:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát attól függ ki nézte be. Volt már akinek a zsinórt nézték kukacanak.
2017. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon fontos komolyan

Rozsaszin szoba

2017. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos elmennék egy harmadik helyre, nem bírnám ki hogy ne tudjam. Aztán a többi dolog ennek függvénye lenne.
2017. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek végig lányt mondtak, a szülőszobán érte a meglepetés...

Mégcsak fiú névvel sem készültek 😅


Akkor biztos a neme mikor élőben látod a saját szemeddel

2017. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

szegények :D

bocsi de ez igen ritka, de 26. lesz a nyerő tipp főleg babamozi ott mindent alaposan megnéznek.. Én azért ahogy ismerem magam tuti elmennék még egy 4D-s vagy 5D-s helyre aztán átfesteném a szobát.. Bútorok nagyon lányosak? Lehet ha feldobod kiegészítőkkel fiússal akkor elmegy még nem? Kisruhákat nem veszik vissza úgy hogy még nem hordtátok őket?

Kád meg mondjuk szintén nem gáz, nem látja senki rajtatok kívül :)

2017. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
12-es! Nekem kislányom lesz, de nem vásároltam rózsaszín dolgokat neki sőt, a szoba sem rózsaszín lett. Sajnállak, hogy te csak eddig látsz el. Undorító személyiséged van, hogy ilyen témához csak ennyit voltál képes hozzáfűzni. Egy megnyomorodott vénasszony lehetsz!
2017. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!