Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen enyhe görcsökkel...

28 hetesen enyhe görcsökkel kórházba kerültem, azóta sokat pihenek és gyógyszereket szedek. Most a 34. hét után egyre többször és erősebben jelentkezek a görcsök, és ilyen szúró, nyilalló fájdalmak. Ugye még nem kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Méhszájam c:2000 és a méhnyakam meg van egy kicsit rövidülve.
2010. máj. 27. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
hívd fel az orvosod
2010. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele, lehet megint be kellene menned, nehogy kikéredzkedjen a babád.
2010. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már nincs min aggódnod, de azért kérdezd meg az orvosod. Az én lányom és a barátnőm mindkét lány a 30. hétre született 2320gr és 2500 gr-al. Semmi baj nem volt velük és könnyű is volt megszülni. Jó egészséget nektek!
2010. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem 30. hetet, hanem 34. hetet akartam írni. Bocsi!
2010. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!