Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma mintha lassabb lett volna...

Ma mintha lassabb lett volna este a baba szívverése?

Figyelt kérdés

3 hete már csak heti 1-2 alkalommal hallgatjuk meg őt. Es ma alig talaltam meg 2x rovid idore. Egyszer picit tovabb ugy 20 masodpercre es mintha lassabb lett volna mint szokott szoktam szamolni es sztem lassabb volt.

Ez problema vagy lassul nekik idovel? Vagy lehet h ugy fekudt h nem fogtunk be minden dobbanást? Menjek emiatt dokihoz vagy csak nézzek rá ezúttal holnap is?

Nem szoktak 2x egymás utan. Alapbol azert neztem meg mert ma szúrkál az alhasam.

Volt mar 1 vetelesem megnyugtat ez a kütyü, de most elgondolkoztam menjek be korhazba vele ha hnap is ilyen lesz?

Aki túl parásnak gondol vagy nem szereti az ilyeneket inkabb ne írjon légyszi. :') koszonom!

14+1hkm


2017. szept. 17. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Én azt mondom ne aggódj, szerintem csak aludt. Ha alszanak lassabb a szívverésük.


Nekem konkrétan minden 4. ütemet kihagyta... én nagyon megijedtem, de fél óra múlva minden rendben volt... de szó szerint teljesen kivehető volt, hogy hopp kimaradt egy ütem... persze semmi gond nem volt valószínű rosszul feküdt, de odébb mozdult és minden oké lett.


Kevesebb aggodalom és több vidámság legyen napjaidban :D


Tudom ilyenkor még nem érezni a picit, de holnap próbáld meg, hogy iszol egy jó erős fekete teát, vagy csokizol vagy csak szimplán egy jó kaja után 15 perccel nézd meg. Akkor tuti fent lesz és gyorsabbnak kell lennie.


Ha holnap többször is tényleg nagyon hallhatóan lassú akkor elmehetsz a kórházba, csak, hogy megnyugodj és nehogy gond legyen :)


Egyébként 120-ig jó a szívverésük, tehát, ha a tiednél is lassúbb akkor érdemes megnézetni.


Jó egészséget!

2017. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Dobd ki a kukába azt a szívhanghallgatót és egyből megnyugszol.

Tök felesleges mániákusan hallgatni, csak feleslegesen idegesíted magad.

De tudom, úgyis hiába írtam, továbbra is hallgatni fogod és aggódsz majd minden kis vacak beképzelt dolgon.

2017. szept. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Akkor Te már 11. hét előtt megtaláltad a szivhangfigyelővel?

Ma töltöm a 13. hetet, kb. 3 hete van meg a készülék, 4-5 naponta próbálkozok, de még semmi. Pedig tegnap most már célzottan ott kerestem, ahol egy hete a doki a 12. heti ultrahangon vizsgált az ultrahangfejjel.

Mondjuk nem izgulok a dolgon, csak gondoltam amíg nem kezd mocorogni jó lenne pár másodpercre hallani őt.

2017. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Kedves utolsó, én 13. héttől mindig megtaláltam, próbáld úgy irányítani a készüléket mintha be akarnál nézni a szemérem csontod mögé lefele. KB majdnem a csontra kel rakni és befordítani. Ott fogod megtalálni :) Vagy legalább is nekem csak ott sikerült eleinte.
2017. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3# hát nem talaltam meg mindig de azert neha igen.:) ne aggódj megfogod talalni. Egesz lent keresd :)


Kértem h aki ellenzi a keszüléket ne irjon, de látom a szövegértelmezés nem divat errefelé. Nem hallgatom mániákusan? Úristen -.- az h heti 1-2 x rahallgatok az semmi.. de neked inkabb nem is irok vissza


1# nagyon koszonom ma már nem hallgatok rá majd pár nap mulva,most békénhagyom 😶😊

2017. szept. 18. 09:01
 6/10 A kérdező kommentje:
3# amugy milyen keszuleked van? Nekem babysound
2017. szept. 18. 09:01
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Én a szívhangfigyelő kidobását javaslom. Sajnos semmi értelme, mert ha baj van úgyse tudsz mit csinálni. 1-2 hét és el fog kezdeni mozogni. Amíg nem éreztem, hogy mozog a kislányom én is aggódtam, de nincsen értelme ilyen kütyüt használni.
2017. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia. Ugyan bunkózni nem szeretnék. De ezekszerint nem olvastad végig a válaszom. Kérdesemben nem segitettél. Szia
2017. szept. 18. 10:07
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Végigolvastam természetesen, ezért írtam amit:). Szerintem élvezd a terhességedet, mert mindennap egy csoda és ez egy soha vissza nem térő boldogság az életben!

De hogy a kérdésedre válaszoljak ha alszik lassabb a szívverésük, ha ébren vannak és mozognak, akkor meg gyorsabb. 120-160/170 között normális nagyjából. Természetesen 1-1 alkalommal ettől akár jóval magasabb és jóval alacsonyabb érték is előfordulhat. Orvoshoz elmehetsz, de ha esetleg baj van a Babával ilyenkor még nem tudnak mit csinálni.

2017. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Vegul ma vedonovel meghallgattuk,minden rendben.:)

Nem fogom kidobni. 2. Babával is használni fogom. Nagyon hasznos nagyon szeretem.

Nemtudon te vetéltél-e mar el, de ha ige ezekszerint te jobban viselted. Én már kevesbé!:)

2017. szept. 18. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!