Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktus utan mikor érdemes...

Aktus utan mikor érdemes tesztelni hanyadik nap?

Figyelt kérdés

Én aktus utáni 10.napba vagyok és ebbe a 10 napba 3 szor csinaltam tesztet es negativ lett mind a 3-om.

Tudom hogy még korán csinaltam nagyon a tesztet de nem birtam már ki:(:(

Mennyit várjak még mikor érdemes tesztelni és tényleg van ojan hogy az ijen korai terhességnél reggeli pisiből kell tesztelni?


2017. szept. 28. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi,de millió ilyen kérdés van. Én mindig menzesz kimaradás utáni egy-két nap után. Addig felesleges pénzkidobás és hitegetés. Clearbüueval teszteltem és az mondjuk pontos volt.


(És ilyen-olyan bocs,de az szúrta a szemem)

2017. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reggeliből igen, még 1 héten belül felesleges tesztet csinálnod, utána is csak halvány lesz ha teherbe estél
2017. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az elsőnek üzenem hogy dugó van!!

Ne ezeket vedd figyelembe mer szerintem a helyes irás eggyáltalán nem számit.

Nemtudsz normálisan válaszolni az embernek akkor neis válaszolj!Köszi:* :P

A másodiknak nagyon szépen köszönöm a válaszát:)

2017. szept. 28. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.Te is egy értelemes nőszemély lehetsz...
2017. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fordíts az arányokon. 10 nap alatt 3X dugjatok, és egyszer tesztelj. Sőt, a teszt akár el is hagyható, nem befolyásolja a teherbeesést.
2017. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Aztakutyamindenit

Azonnal, de máris kell gyerek, mert nem bírok várni, de hogy tájèkoztatót olvassak, vagy csak simán tájèkozódjak a tèmában, na az már nem!

Mièrt mindig a leghülyèbb osztja a nemlètező èszt??? Ès mèg leoszt mást, hogy dugó van! 😂

2017. szept. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es ilyenek vallanak gyereket.....
2017. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!