Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelent ha a bal petefészk...

Bajt jelent ha a bal petefészkemben van egy 19mm-es tüsző?!

Figyelt kérdés
Augusztus 19-én volt az utolsó menstruációm, viszont a terhességi teszt csak három napja pozitív egyértelműen. Tegnap halványabb lett a teszt mint előtte való nap. Megijedtem ezért elmentem az orvoshoz, mivel 7 éve küzdök a teherbeeséssel, és volt már vetélésem. A doki nem látott még semmit, csak egy fekete foltot a méhemben. Azt mondta, hogy talán ott lesz a petezsák, de nem meri egyértelműen kijelenteni. A méhnyálkahártyám 15mm vastag, zárt a méhszájam, és a bal petefészkemben látott egy 19mm-es tüszőt, a jobb oldalon pedig 7,7mm. Az lenne a kérdésem, hogy terhességnél létezik, hogy ekkora tüszőm legyen?

2017. okt. 3. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A 19 mm-es a sárgatest lesz valószínűleg, ez termeli a baba megtartó hormont a 12. hétig (progeszteron).
2017. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első írja jól. Nekem 42x42mm volt a bal petefészkemben. 12 hétre széoen felszívódott.
2017. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor megnyugodtam :)
2017. okt. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!