Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az az egy étel amit...

Mi volt az az egy étel amit kívántatok szinte végig?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amit szinte szülésig ettél volna..

Én a tonhallal vagyok így..minden formában kívánom! Ma csináltam először tonhalkrémet,az egész tálat megettem ubival és pirítóssal


2017. okt. 3. 19:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%

Csecsi szalonna 😂😂 no meg a tukor tojas 😊

(+7kgnal tartok ennek ellenere) :)

29hkm

2017. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
juhtúró :) reggelire, ebédre, vacsihoz :)
2017. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
34%
jah, és igen a, a tükörtojàs...mikor az első időkben nagyon rosszul voltam, csak ezt meg a juhtúrót bírtam enni :)
2017. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%
Ruszli. Se előtte, se azóta nem ettem.
2017. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
12%
Hal bhogyan keszitve akar meg a konzervesek is , folyos tukortojas , cseresznyebefott neha ramjon a csoki de akkor 1 tabla megse kottyan es a narancsos kivul csokis benei napolyi.😀 Eddig fogytam 3 kg-t.
2017. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%

Uborka. De azt nagyon. Meg dinnye de csak az utolsó 3 hónapban volt rá lehetőségem, pedig az elejétől kívántam. A végén mindennap ettem.


Második babámnál semmi igazából, az utolsó 3-4 hónapban nagyon rákattantam a kukoricás tonhalsalátára, na de azt szülésig, előtte nem volt ilyen.

2017. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
39%
Barack, minden mennyiségben😊
2017. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
32%
Coca cola vegig. Kajara nem voltam kivanos, max olyan volt, hogy hirtelen megkivantam valamit, de mindig mast :)
2017. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%

Ez most lehet nektek undi lesz, de én a rántottvelőt kívántam végig.

Miután megszültem már nem tudtam megenni:)

2017. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%
Én a mogyorós csokit faltam az első gyerekkel ipari mennyiségben. Semmi másra nem voltam kívánós. A másodiknál a jó kolbászos rakottkrumpiért voltam oda, meg a baconért :-) Első lány, második fiú.
2017. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!