Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek fogamzásgátló...

Terhes lehetek fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
2 éve szedem a fogamzásgátlót, nem hagytam ki egy szemet se, amikor még szedtem a gyógyszert volt 3 napig egy pecsételős vérzésem, de mikor megkellett volna jönni semmi nem volt.. voltak tünetei, görcsöltem, kipattogtam de mégsincs semmi... 2x is teszteltem mindkettő negatív viszont olyan furán érzem magam... mindennap émelygek, a hasam is olyan furán van hol székrekedésem hol hasmenésem van. :/ pár hónapja volt egy hüvelygyulladásom, illetve hajlamos vagyok felfázásra, ezek befolyásolhatják? Mitől émelyeghetek?

2017. okt. 9. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Negatív tesztek, fogamzásgátló... kizárt, hogy terhes legyél. Amit meg nem árt tudni, ha terhesség miatt van tünet akkor már a teszt is pozitív, mivel a hcg és az emelkedett progeszteron okozza a tüneteket.


Szóval biztos nem vagy terhes, lehet valami vírus, vagy akármi. Hormon gond is lehet. Lehet fogamzásgátlót sem ártana váltani. Érdemes lenne elnézni a dokihoz.


Minden jót, és ne aggódj, baba biztos nincs :) (szerintem)

2017. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen :) kicsit megnyugodtam, csak sose fordult elő még ilyen... következő hónapban szeretnék elmenni majd dokihoz, még megvárom ezt az 1 hónapot,remélem következő hónapban megjön rendesen.
2017. okt. 9. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!