Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Előtej 6 hetesen?

Utoljára 1 éve volt tejem, mikor a lányomat szoptattam azóta hogy elapadt egy csepp se volt. Viszont most 6 hetes terhes vagyok és tegnap és ma este fürdés elött ahogs vetköztem észrevettem a mellemen egy gombostűfejnyi előtejet. Ez normalis?

2017. okt. 10. 21:22  Privát üzenet  

A válaszok
Igen

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. okt. 10. 21:25 Privát üzenet
Én is így vagyok. Első terhességemnél is ham ar volt, de most azért meglepett, hogy ennyire. Megkérdeztem a dokit, azt mondta, hogy teljesen normális.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. okt. 10. 21:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi szepen! Neten nem talaltam semmit arrol h ilyen koran lenne valakinek de megnyugtato koszi.

# 3/3Időpont 2017. okt. 12. 08:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
27 hetesen normális az előtej?
Hány hetesen van előtej, vagy tejszivárgás?
"Elapadt" előtej,35 hetesen. Jelenthet bármit is?
Nektek hány hetesen jelentkezett az előtej?
Nektek hány hetesen kezdett folyni az előtej?
Véres elötej 36+6 hetesen?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!