Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 4-5 hetes kismamák...

Vannak itt 4-5 hetes kismamák ( rajtam kívül)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam letre hozok egy ilyen kerdes. Meg tudjuk beszelni az epp aktualis dolgainkat stb...;)

En vasarnap leszek 5 hetes. Nem sok tunetem van. Neha szedulok, kb 2x hanytam es ennyi. 8 nappal ezelott lett pozi a tesztem.

Masodik gyerkoc lesz.

31-en megyek dokihoz.

Szoval ha van kedved, csatlakozz!

Udv

😉


2017. okt. 13. 13:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/242 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 7+1 hetes vagyok. :)

Az első kb két hétben mindent megettem ami velem szembejött.

Most egy hete kajára se bírok nézni. Szinte semmit nem tudok enni. Émelyegtem, szédültem, egész nap aludtam. Csak egyszer, tegnap, majdnem hánytam, de aztán semmi.

Most két napja nincs émelygés, de enni továbbra se tudok rendesen. :/

2017. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/242 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

6+3 hetes vagyok mensi szerint,lassan egy hete folyamatos hanyingerrel kuzdok,enni alig birok.Voltam mar uh.-n hetfon,de akkor meg csak a petezsak latszodott,doki szerint egy hettel kesobben fogant.Ket het mulva vissza kell mennem mert a mehszaly kozeleben agyazodott be,remenykedem hogy fenneb megy.

Elso baba lenne.

2017. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/242 anonim ***** válasza:
Szia. En is nemsoka toltom az ot hetet. A derekam faj fesz nap. Emelyges ilyesmi meg nincsen.
2017. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/242 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kedves 1-es, akkor mar Te egy kicsit elorebb jarsz!:)mikor mesz dokihoz? Elso baba?

Kedves 2-es, ott lesz a baba!!:) mekkora volt a petezsák?

Kedves3-as! Neked mikor volt az utolso mensid? Mikor tervezel dokihoz menni?

Egy nick nevet vagy valami ismertetot irjatok majd, hogy tudjuk ki ir!;)

Syl

2017. okt. 13. 19:12
 5/242 anonim ***** válasza:

sziasztok

3. babóm lesz. 5. hétben vagyok és állandóan rosszul :) mint mikor a kisfiamat vártam. sajnos őt mindig emelgetem meg a munkában sokat kell hajolgatnom úgyhogy remélem nem lesz semmi baj... régebben már volt egy vetélésem az első 2 gyerek között. dokihoz meg csak jövő hét csütörtökre van időpontom. minden nap 1 évnek tűnik. türelmetlen vagyok :(

2017. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/242 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Szept 12 volt utolso mensi. En kb ket het mulva terveztem az orvost. Kovetkezo mensim. Okt. 10en lett volna esedekes, de aznap du halvany pozit teszteltem. Masnap reggel mar szep ket csikos volt a 25os teszt.
2017. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/242 anonim ***** válasza:
Jah Esy voltam
2017. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/242 A kérdező kommentje:

Nekem meg szept.11 😃

Sajna nekem csak ilyen sokara tudott az ovos idopontot adni!:(

De lehet addig keresek egy masikat 1 uh erejeig.

Az elso babával en nagyon hanyos voltam, 7 hetesen mar korhazba kotottem ki! Most nagyon de nagyon nem szeretnek ennyire hanyni! Bizom benne, hogy ezzel a kettovel letudtam!

2017. okt. 13. 23:20
 9/242 A kérdező kommentje:

Kedves 5-os valaszolo! Kitartast neked is, tudom milyen a az ha gyerek mellett van rosszul az ember!:(

Es az emelgetes.... na a 13 kilos csajszim miatt erzem mostanaban a derekam. Probalom csak vegso esetben felvenni.

Syl

2017. okt. 13. 23:22
 10/242 anonim ***** válasza:
Nekek elso babo. Mennyi ido alatt jott ossze? Izgulok az orvosig h minden rendben legyen. Persze dolgozni kell. Emelgetes stb, de visszafogom magam. Kitartast a koscsaj melle :) esy
2017. okt. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!