Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiam beledobta a doboz...

Kisfiam beledobta a doboz vitaminom egy pohár vízbe. Beázott a doboz de kiszárítottam a gyógyszert. Ma bevettem egyet és rosszul lettem. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Attól lehettem rosszul hogy megettem egy ilyen vitamint vagy más okozta? Épp csak nedves volt tegnap mert azonnal kikaptam a vízből a dobozt. Miután bevettem pár percre rá lezsibbadtam szédültem hányingert éreztem. Azt hittem elájulok. A vitamin lehetett a baj vagy az hogy keveset ettem ma és ilyen reakciót válott ki? Gravidáról van szó. Mindig ezt szedtem és sosem volt baj.
2017. okt. 13. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elázott vitamintól biztos nem!

Viszont terhesség alatt a tünetek jönnek - mennek. Véletlen egybeesés lehetett...

2017. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy vitamin is orákig tart mire lebomlik es felszivodik, attol nem
2017. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam köszönöm! A 3. babámat várom de még sosem voltam ilyen rosszul. És mindez ülve történt ezért is volt furcsa
2017. okt. 13. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet h vmit hirtelen csináltál és a vér nyomásod megingott. A vitamin nem okoz ilyet. Az vagy hányingert vagy laza székletet vagy épp szorulást okoz.
2017. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!