Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem indul be a szívhang...

Ha nem indul be a szívhang megjön a menzesz?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál. Nem volt még szîvhang. Ha nem is lesz ne adj isten akkor mi lesz? Elmegy magàtòl ès elkezdek vérezni? Vagy mire.szàmitsak? Ha nem èrzek semmi furàt akkor valszeg beindult a pici szive ès.minden ok?vagy ez nem jelent semmit? Tudom ne.agyaljak ilyenen de azért érdekel mi fog.történni ha a legrosszabb történik

6hetes


2017. okt. 13. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe menzesz szerű görcseim voltak és elkezdtem vérezni.Bementem a kórházba,kaptam gyógyszert és haza küldtek.nem sok esélyt látott az orvos rá,hogy megmarad a baba,szívhang nem volt.Reggel kellett menjek kontrollra,kisebb lett a petezsák,nem volt szívhang továbbra sem.kicsivel jobban is véreztem mint előző nap.még aznap műtéttel befejezték a vetélést.
2017. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van, aki begörcsöl és vérezni kezd missed ab. esetén, de van, akinél semmi jele nincs és csak a következő UH-n derül ki, hogy nem él az embrió. Ha magától beindul és ki is ürül teljesen, akkor nem műtenek, ha nem, akkor sajnos kell egy küret.


Én alapvetően ennek ellenére úgy álltam hozzá, hogy ha nincs görcs és vérzés, akkor minden oké. 6 hetesen a legrosszabb dokihoz menni, mert ilyenkor vagy van szívhang, vagy nincs és csak idegeskedsz rajta.

2017. okt. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hany hetes vagy egyaltalan?
2017. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

írtam hogy 6hetes vagyok

ma megint voltam dokinál.van szívhang úgyhogy egyenlőre megnyugodtam

2017. okt. 16. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Hal istennek :)
2017. okt. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!