Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt álló kimamák...

Szülés előtt álló kimamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
35 hkm vagyok második babával. Én nagyon rosszul visel nem tudok aludni kín szenvedés mire megfordulpk az ágyban vagy ha felkelek,állandó nyomás alatt van a derekam igen fájdalmas.

2017. okt. 22. 01:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 35. hétben vagyok, első babával. Éjjel katasztrófa megfordulni, illetve iszonyat gyakran pisilek éjjel-nappal, egyébként szerencsére nem fáj semmim, tök jól vagyok. :)


Inkább lelkileg vagyok összezavarodva, egyrészt alig várom, hogy szülhessek és itt legyen a kislányunk, másrészt nem akarom, hogy vége legyen, annyira élvezem a terhességemet. A héten volt az utolsó UH, majdnem elsírtam magam a dokinál, amiért nem adott új időpontot. :D

2017. okt. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is alig várom hogy szüljek hogy láthassam izgulok is hogy milyen lesz, program császár lesz mert tavaly született a kisfiam császárral,sajnálom hogy nem lesz tőbb uh.nekem még mennem kell 38 hetesen.
2017. okt. 22. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!