Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a nyíregyházi kórház...

Milyen a nyíregyházi kórház nőgyógyászati rendelése ill. dokik? Hogy ki milyen vagy mire számítsak? Nov. elején megyek először, és egy kicsit félek. Kb.5-6 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

én Nyíregyházán lakom, de fogadtam saját orvost. 8 dr. Fábián Antalt). Ő egy szuper orvos, emberi hangon beszélt velem, nagyon kedves volt velem. még néha néztem is hogy velem így beszél egy orvos... nem megszokott.

Na visszatérve a kérdésedre, én már voltam egy párszor a nőgyógyászaton ott, de hülyébbnél hülyébb orvosokkal találkoztam. Nem nagyon tárgyaltak velem, majdhogynem nem is köszöntek amikor bementem. Olyan feszélyezve éreztem magam, hogy azt hittem hazamegyek.

Talán még dr. Lukács Róbert az aki rendes volt valamennyire. De hát ezt szakrendelésen nem tudod kit fogsz kapni. Sok orvost megismertem mióta ott szültem.

Ha konkrétan érdekel valaki kérdezz és ha ismerem mondok róla valamit.

2008. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 = ( zárójel akart lenni
2008. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a 12. hetes genetikai UH-n voltam. Dr. Medve L. vizsgált, nagyon kedves volt. Természetesen nem időzött, amit kell megnézett és ennyi. Szerintem mikor kivel futsz össze. Viszont a bejelentkezés telefonon nekem másfél nap volt.

Tehát, ne várj túl sokat.

2008. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2008. nov. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!