Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik irodai munkát végeznek:...

Akik irodai munkát végeznek: meddig dolgoztatok terhesen?

Figyelt kérdés
Hányadik hétig dolgoztatok és mi/mik voltak a szempontok, ami miatt döntöttetek?

2017. nov. 2. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
31.hetig, tovább szerettem volna, de egyik napprol a másikra úgy fordult a kisfiam, hogy nem tudtam előre hajolni az íróasztal az. Csak hátradőlve volt kényelmes az ülés. Másnaptól táppénzre mentem,
2017. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ikrekkel 20. hétig.

Most a 37. héten mentem csedre.

Igazából nem volt megterhelő, hoztam be lábtartót és szerencsére a derekam se fájt (eddig)

2017. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Terhesseg: 39. héten hagytam abba. Bankban dolgoztam, háttérmunka volt, hitelellenőrzések, belső vizsgálatok. Irodai munka volt, de 40 km-re jártam be és napi kb 8 km-t sétáltam. Abszolút jol -bírtam, csak terhességi cukros voltam, semmi más gond nem volt. 

2. Terhesseg: 3-6 hét között táppénzen voltam (hiperstimulacio miatt), majd 6-9 hét között dolgoztam és 9. héttől újra táppénz. Bankban voltam értéktáros és főpénztáros. Egy széteső széken kellett ülni, nem volt szellőztetés és ebédidő. Mivel hármas ikrekkel vagyok terhes, hiperstimulált voltam, görcsölgettem, így eljöttem táppénzre. Nem is megyek vissza. 13. héttől rossz helyen fekvő lepény miatt szigorú ágynyugalom van.

2017. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

36 hétig. Az oka, hogy már untam és macerás volt a 2x40 perces BKV-zás a tömött buszokon.

Akartam a baba szobával haladni, a kórházi csomaggal, a baba cuccok bevásárlással. Elég sok munkám volt, nem tudtam vele haladni addig..


Amúgy bírtam volna még. Végül még egy kis ideig otthonról segítettem be.

2017. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 VeDi84 ***** válasza:
8. hétig dolgoztam (multi, pénzügyi osztály). Annak ellenére, hogy nem volt probléma, a nőgyógyász ezt javasolta, ugyanis 5 év és 4 sikertelen lombik után spontán sikerült
2017. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
32. hétig. Utána is csak azért nem, mert rengeteg felgyülemlett szabim volt. Csak az utolsó 5 napot voltam tappénzen. Doki tappénzre akart venni az elejétől, mert 4. lombikra sikerült es ketszer bevéreztem, de nem akartam otthon ülni.
2017. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kiirt időpont augusztus 10 volt, július 16-ig dolgoztam. Szerettem a munkahelyem, a kollegakat, ceges autóval jártam be, akkor már megvolt 2 új kolleganő akiket betanitottam és szinte csak ellenőrizni kellett meg segiteni nekik. Plusz jól jött a fizetésem is, illetve május végéig kellett dolgoznom hogy jobb ellátast japhak mert amikor bejelentettem a terhességem jó fejek voltak a főnökeim és megemelték a behelentett bruttó bérem, eddig kellett dolgozzam hogy a legjobb alapból számoljanak mindent. Kb ezek miatt húztam eddig :)
2017. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyi lombikos. Első vagyok és az én kisfiam is lombik baba, ő a 3. Lombikra sikerült.
2017. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 29. hétig dolgoztam ügyfélszolgálaton. A hormonok miatt nem mindig voltam kedves az ügyfelekkel, vagy épp pont ellenkezőleg, túl érzékeny voltam. Fizikailag bírtam volna még, de inkább szellemileg merített ki. Hamarabb el akartam jönni, de még be kellett tanítanom az utódomat.

Jelenleg 8 hetes vagyok, pénzügyi osztályon dolgozom. Még nem tudom meddig leszek, de szeretnék most is minél tovább, bár ez elég stresszes munkakör, nagy a felelősség, majd meglátom hogy fogom ezt bírni érzelmileg.

2017. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Betöltött 36. héten jöttem el. Utána a szabadnapjaimat vettem ki a szülésig. Osk munka volt, és nem is akartam otthon üldögélni.
2017. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!