Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozi teszt és görcsölök?

Halvány pozi teszt és görcsölök?

Figyelt kérdés
Sziasztok!2 napja késik,ma este teszteltem halvány pozit,görcsölök és mensite utaló tüneteim vannak :( Epeköves vagyok, mensi előtt "enyhe" epegörcs gyomorfájdalom és tipikus mensi tünetem szokott lenni, ez most is igy van :( Átvert a teszt vagy elindult valami..?
2017. nov. 8. 22:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2017. nov. 8. 22:44
 2/17 anonim ***** válasza:
Amíg nincs barnázás, vagy vérzés, nincs baj. A “mindjárt megjön” érzés egy tipikus koraterhességi tünet.
2017. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne aggodj semmi baj

Nekem eddig a 20.hétig volt 4 hetente ez . Mindig azt hittem majd megjön. De egyszer sem

:)

Neked sem.fog

Pihenj amennyit lehet és magnesium citricit ajanlom. Sokkal jobb mindegyik magnéziumnál. Nekem egyik se hasznalt. Ez nagyon könnyen szívódik fel es nagyon olcsó. Meglepo h ilyen van :)

3x2t szedek mert mar veteltem es ezt ajánlották

2017. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj..

Ha van lehetőséged pihenj, és vegyél be magnéziumot....


Normálisak az enyhe görcsök, ne kíserje vérzés...


Nekem a következő mensinél még barnázásom is volt...nah akkor én pánikoltam...de minden rendben a babámmal


A teszt nem vert át

2017. nov. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Minden rendben, nem kell hormonpótlás sem. Baba szépen tapad, már 10,5 mm hallottam a szívét is. :)

Tegnap kellett volna ugye megjönnie, valószínű ez a ludas...

Ép méhszáj, zárt, fertőzés nincs. Hematóma sincs, ja és bebújt a legmélyére a méhemnek..


Azt kiszúrták már a vizeletemből, hogy x ideje nem ettem az idegtől...


Soha többet ilyet,

Most átérzem/ átéreztem, hogy mit éreznek az ilyen kérdést kiírók


Hozzáteszem, hogy ez kellett, hogy felfogjam, kismama vagyok. Tehát nem csak egy teszt.. Sőt még az első uh kép sem indította be nálam

Au ösztönt. De a tegnapi rettegés, tehetetlenség, h baja lesz.. Sírni tudnék, ha rá gondolok Minden rendben, nem kell hormonpótlás sem. Baba szépen tapad, már 10,5 mm hallottam a szívét is. :)

Tegnap kellett volna ugye megjönnie, valószínű ez a ludas...

Ép méhszáj, zárt, fertőzés nincs. Hematóma sincs, ja és bebújt a legmélyére a méhemnek..


Azt kiszúrták már a vizeletemből, hogy x ideje nem ettem az idegtől...


Soha többet ilyet,

Most átérzem/ átéreztem, hogy mit éreznek az ilyen kérdést kiírók


Hozzáteszem, hogy ez kellett, hogy felfogjam, kismama vagyok. Tehát nem csak egy teszt.. Sőt még az első uh kép sem indította be nálam

Au ösztönt. De a tegnapi rettegés, tehetetlenség, h baja lesz.. Sírni tudnék, ha rá gondolok

2017. nov. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsi..2 napja vágólapon maradt egy válaszom..kicsit akadozott a netem... Töröltesd kérlek... Köszönöm
2017. nov. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csinalj masik tesztet, ez nagyon vacak!
2017. nov. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet vacak a teszt, de jól látszik, hogy pozi.


A görcsök és a mindjárt megjön érzés teljesen normális. Gyakorlatilag ugyan azt érezzük mint mensi előtt. És ez nekem pl 13. hétig megmaradt minden következő mensire eső napokon.


Akkor lehet baj, ha vérzés/barnázás van illetve olyan erős görcsök ami gátol a napi teendőkben. Akkor irány az ügyelet. Egyébként minden más normális, tessék magnéziumot szedni.


Minden jót!

2017. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, és a görcs az még lesz később is, nő a méh, nyúlnak a szalagok stb..stb..
2017. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sajnos reggelre megjött :( Valószinűleg rossz ez a teszt :(
2017. nov. 9. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!