Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet olyan a méhen kívüli...

Lehet olyan a méhen kívüli terhesség miatti vérzés, mint ha menzesz lenne? Úgy értem átlagos 5 napig tartó, éles fájdalom nélküli, mintha épp csak megjött volna?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert rendes időben megjött, de aztán nem múlt el a mellfájdalom, feszülés, sőt mintha fokozódna :-( Amúgy lehetséges a teherbeesés mert nem védekeztünk. Tesztet nem csináltam, minek is, csak ez most zavar. De tesztelni még pár napig nem is tudnék mert mensi után egy darabig még vérpöttyeim vannak, és egyszer mondta a dokim hogy vér esetén ne teszteljek.
2017. nov. 9. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vér esetén ne tesztelj, mert nem valószínű a terhesség... de a vérzés magát a tesztelést nem zárja ki. belőlem ölmött a vér, amikor a doki a kezembe nyomta a puharat, hogy hajrá, pisiljek bele. ha valaki kisterhesen vérzéssel megy be a nőgyógyászatra, ott is automatikusan csinálnak hexagont.
2017. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, alapban nem valószínű, csak ez a "tünet" zavar, amit írtam, normál terhességet már kizártam, de a méhen kívülitől félek, a teszt azt is kimutatná. Nem tudom nekem miért mondta hogy a vér befolyásolja a tesztet. Ezt egy spontán vetélésemkor mondta.
2017. nov. 9. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nwm azt mondta h a ver befolyasolja abteszet. Csak nem erted. Ha verzes van, nem kell tesztet csinalni, hiszen valoszinuleg kizarhato a terhesseg. Dolgozd fel
2017. nov. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi második, de te nem érted: akkor mikor mondta, egyértelmű volt a vetélés, de ő is csinált tesztet ennek ellenére. Csapolt vizeletből, hogy ne legyen benne vér. Akkor volt mit feldolgoznom, most mit kéne (?), megjött. Inkább az aggaszt hogy esetleg nem tudok róla hogy ez terhesség volt viszont méhen kívüli, csak hamar, 4 hetesen okozott vérzést. A kérdés arra vonatakozik van-e ilyen, nem arra hogy fel kell-e dolgoznom.
2017. nov. 10. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem mèhen kìvüli.Nekem 2 is volt
2017. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!