Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 3-5 hetes terhes lennék,...

Ha 3-5 hetes terhes lennék, akkor nem csak a petezsáknak kellene látszódnia?

Figyelt kérdés

Csak mert máj. 7-re nem vártam,akkor halvány pozi lett a teszt,2 hét múlva erőss +. Április 25-én voltam együtt a párommal.

Ma volam dokinál,aki szerint (nem emlékszem pontosan,a számítógépet akkor csinálták,az uh-képen sincs adat...)3-4 hetes (nem emlékszem) vagyok. A képen jól kivehető az embrió! -noha elég pocsék kép készült,mert nagyon öreg(szerintem egy idős a készülék a dokival,az meg már a 70-es évei végén járhat)


2010. máj. 31. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha máj. 7-re nem vártad, akkor az előző mensid kb. 4 héttel volt előtte... Tehát valamikor 10-e körül. Tehát akkor teljesen jókor voltatok együtt és így számolva 7 hét és 2 napos vagy... Itt tudod pontosan kiszámolni: [link]
2010. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kb 7 hetes lehetsz.az utolsó mensi első napjától számolják.ha az embrió jól kivehető,akkor bizony petezsák is van!Nekem 5 hetesen még a petezsák sem látszódott rendesen,de 7-8 hetesen már kb. kellene lennie szívhangnak is.Remélem sikerül!
2010. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A terhességet az utolsó menses első napjától kell számolni. Neked hogy jött ki a 3-5 hét?
2010. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem én mondom,hogy annyi vagyok,mert 7-8 hetes terhes vagyok. A doki szerint vagyok 3-5 hét közt. Na már most,mivel tudom,hogy az utolsó mensim ápr.8 volt,30 naposak a ciklusaim,és 25-én voltam együtt a párommal,ráadásul máj. 7-én,amikorra nem vártam, már halvány pozitív volt a teszt...

És ha jól rémlik akkor 5 hetesen amúgy is csak a petezsáknak kellene hogy látszódjon,az embriónak még nem -vagy nincs igazam? Ha az adatokat félre tesszük,és csak azt vesszük figyelembe,hogy 5 hetesen is csak a petezsák szokott látszódni,akkor sem értem,hogy lehetnék 3-5 hetes terhes? Ráadásul,mint azt már írtam,az uh-n nincs méret!! Akkor most én vagyok a hülye,és menjek vissza hozzá 1 hónap múlva,vagy keressek fel 1 másik nőgyógyászt?

2010. máj. 31. 12:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,csak hüvely uh-val éppen csak annyit nézett meg,hogy terhes vagyok e.
2010. máj. 31. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj másik dokihoz :) Eleve, ha nem bízol meg benne, érdemes váltani. Így meg, hogy igazán semmi érthetőt nem mért, nem írt a papírra, elég fura számomra... Keress mást, aki normálisan megnézi a picit és normálisan számol... A dokik eleve az utolsó menses első napjától számolják a terhességet és nem az uh alapján...
2010. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, ő a valós terhességet mondta, nem úgy, ahogy szokás számolni, a mensi napjától. AMúgy meg ha 70 éves, én nem járnék hozzá. Hol laksz?Melyik kórházba szeretnél szülni?
2010. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem mondhatta a "valós terhességet":nem most voltam nála először! Az 1. kicsinél csak a 12. héttől kezdtemhozzá járni. A 2-nál ő állapította meg a terhesség tényét, akkor ugyan ennyi idő telt el az utolsó mensi óta,és 7+3 hetes volam,az uh szerint,amin ott van a méret:27,4mm volt.

Ma csak nagyon gyorsan megnézett hüvely uh-val,látta ott van,semmi konkrétum,adott képet,és ennyi.

Szolnok megye,Kunhegyes. Karcagon szültem a lányaimat. Sajnos ez agy egyetlen "nőgyógyász" itt.

2010. máj. 31. 13:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is nagyon hasonló a helyzet.. Első uh-n 3 hetesnek mondott , rá egy hétre 4 hetesnek 12mm-es petezsákkal, köv. héten már 6 hetes lettem, szívhanggal.... Nem értem én sem.. Mert ha az orvosok az utolsó mensitől számolnak (ami nálam eleve fars eredményt ad), akkor hogy lehettem egyik héten 4 hetes, a másikon meg 6??
2010. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!