Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok? Ez...

Lehet hogy terhes vagyok? Ez a 9. hét azóta hogy szeretkeztünk a párommal. Eddig mind a két havi megjött időben de gyakran érzek fájdalmat a bordáim alatt

Figyelt kérdés
1 tesz a 6. héten negatív lett

2017. nov. 13. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizárt
2017. nov. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Minaa fene koze van a bordad alatti.fajdalomnak a terhesseghez. Nem hiszem el, hogy felnott emberek irnak ki ilyen buta kerdeseket. A mehed lent van a szemeremcsontodnal ( google, ha nem megy )egyreszt. Masreszt. Negativ a teszt. Mire gondolsz miert???
2017. nov. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy a terhességtől fájna a bordád, akkor már 8-9 hónapos terhesnek kellene lenned! 😄
2017. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Így terjednek a hülyeségek itt a gyakorin.

A következő kérdés majd az lesz : Fáj a bordám! Terhes vagyok?

Már lassan a körömgombát is a terhesség számlàjára írják. 😂

2017. nov. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Epekő, szelek, esetleg mozgásszervi probléma... ezek okoznak általában borda alatti fájdalmat.
2017. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!