Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben milyen...

Első trimeszterben milyen székletlazító alkalmazható?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok, és egy székrekedéstől bedurrant az aranyerem, vérzik is. Ilyenkor a székletlazítás szokott segíteni, hogy hamarabb rendeződjön és ne irritálódjon tovább.

Levolac szirupra gondoltam. Arra rá is van írva, hogy nem szívódik fel a szervezetbe és csak tömény laktóz, semmi más.

Orvoshoz csak 2 hét múlva van időpontom.


2017. nov. 22. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Glicerin kúp.
2017. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szedj több magnéziumot. Az kicsit meghajt. Nekem azt javasolta az orvosom és bevált. Napi 1200-1800 mg ot szedtem. ( nem lehet túladagolni).

Boldog babavárást.

2017. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a chia mag vált be. Egészséges is, tele van omega 3-mal, ami jó mamának és a babának is :)
2017. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En csak bevettem kettovel tobb magneziumot. (Igazi nem reklám magnéziumot, tehát nem B6ot pl hanem magnesium citricit 500mg)

Es masnapra helyrejottem

2017. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Laevolac mehet. (Glicerines kup is) Szules után is, ha szükség lesz ra
2017. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvoson több dolgot is ajánlott. Azt mondta ha gondolom kezdjem "hashajtó" vizekkel: Ferenc József keserűvíz, Hunyadi János glaubersós gyógyvíz, Mira glaubersós gyógyvíz. Vagy Tisasen tabletta. De mivel a vizeket a rossz íz miatt, a tablettát meg a tabletta miatt nem preferálom, így rákérdeztem a Levolac szirupra (több kismamától is hallottam róla) és annak sem volt ellene.
2017. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mák, lenmag, zabpehely, sok zöld, ilyesmik. Ezek nem gyógyszerek, mégis hatnak!
2017. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!