Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Buta kérdés lehet, de mikortól...

Buta kérdés lehet, de mikortól érezni ha csuklik a baba?

Figyelt kérdés

És gond , ha még nem éreztem 23+5hetesen?

Milyen erzes?


2017. nov. 23. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem éreztem még, vagy esetleg csak nem tudtam, hogy az. De ütemes csuklás szerűséget még nem tapasztaltam :)

22+3 hkm

2017. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb 26-27 hét kőrnyékén éreztem előszőr,öszintén szolva nagyon megijedtem mert hirtelen nemtudtam hova tenni😂mostmár van hogy naponta 3×is csuklik a drágám.Észre fogod venni,ütemes kis lüktetés😂máshogy nemtudom leirni.Az ővéké gyorass mint a mienk.
2017. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 22 hetesen éreztem először, bár én a babát is az átlagnál jóval előbb, 14 hetesen kezdtem érezni. Nagyon lent, ütemes kis rángásokat fogsz érezni, összetéveszthetetlen. :)
2017. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valamikor a 30.-ik hét után kezdtem érezni. A vègén már napi 2-3x is. Azt mondják hogy ez nem zavarja a babát, pedig az én fiam csuklás közben olyan vadul kezdett mocorogni hogy azt hittem kirúgja az oldalam. 1 hete született és ha csuklik annyira idegesíti hogy elkezd sírni.

Amugy valóban, nem lehet összetéveszteni az érzést, hiszen ahogy te is, úgy ő is perceken keresztül ütemesen rángatózik. Cuki érzés.

2017. nov. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na legalább jól gondoltam,h ez olyan dolog amit tuti eszrevesz az ember :)

Hát akkor nincs vész😁😁😁köszi lányok!!

2017. nov. 24. 07:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 másodpercenként rándult össze, kb. a 20.-25. héttől, de ő most is csuklós, pedig már fél éves.
2017. nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a 30. hét után éreztem csak, szerintem nagyon aranyos dolog. Plusz az volt még érdekes, hogy délután mindig körülbelül ugyanakkor kezdett csuklani, és ez megmaradt a születése után is :) Egyáltalán nem zavarta. Viszont amíg pocakban volt, általában olyankor épp megbeszélésem volt a munkahelyen, vagy prezentáltam, és először annyira fura volt, hogy alig tudtam másra figyelni :D 36. hét környékén már látszott kívülről is, ahogy rángatózik a pocakom, jókat mosolyogtunk rajta a kollégákkal, egy idő után már vártuk fél5kor :D
2017. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már akkor tudta mikor nen alkalmas es szivathatja anyát😁
2017. nov. 24. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
7# ez aranyos és cuki történet. krédező egyet értek utolso válaszoddal
2022. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!