Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül maradtam 4 hónaposan!...

Egyedül maradtam 4 hónaposan! Volt-van még így valaki?

Figyelt kérdés

Mostmár szinte biztos hogy egyedül maradtunk a pocaklakóval!

A miértet itt most nem szeretném taglalni..

Csupán érdekelne hogy van rajtam kívül más is ?

Hogy lendültetek túl a dolgokon ?

Itt vagyok egy új házban,dolgozom,de aggódom hogyan fogom eltartani magunk később!

Hitel nincs,autó van! Családom messze!

Nem kérnénk otromba kommenteket...így is elég nehéz


2017. nov. 26. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Egy vígasztaljon, hogy így már tuti nem fogsz a szülés után csalódni a párodban.

Rendezkedjél be egyedül nevelésre, és ha még is a párod segít akkor örülj neki.


Szerintem az sokkal rosszabb, hogy a baba születéséig ott marad a partner, majd mikor jönnek az elsö nehézségek akkor lép le, vagy hagyja el a nöt. A nö reménykedik 9 hónapig, hogy a baba majd megváltoztatja a helyzetet, majd a legnehezebb idöben csalódik. Terhesen van még idöd az egyeülálló anyuka szerepbe bele törödni.

Ha még is segít a babánál a párod akkor meg örülj neki.


Kitartást, és örülj a babódnak.

2017. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Meg fogod oldani, nyugi. Nem lesz könnyű, de legalább nem kell egy hülye marhát kerülgetni.


Apasági nyilatkozatot menjetek iratni, aztán pedig ha megszületett, gyerektartásra add be az igényedet.

Egyedülálló szülőként egy kicsivel több támogatásra leszel jogosult, ezekre majd figyelj.

2017. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon sajnálom, hogy így alakult az életed, de biztos vagyok abban, hogy a lehető legjobbat akarod a kisbabádnak és megküzdesz a nehézségekkel. Bízom benne, hogy van elég szolgálati időd és igénybe veheted a gyermekgondozásit, (ha opció, visszamehetnél a családodhoz egy időre és kiadhatnád a lakást). Remélem, az apuka fizetni fog, ha nem, akkor perelj!

Sok szerencsét neked, vigyázz a babádra!

2017. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek !

Évek óta egy munkahelyem van,minden ellátást megkapnék!

Még nemtudom milyen nemű a baba,de ruhát stb olcsóbban is meglehet oldani tudom.

A ház az én nevemen van,még nem voltunk összeházasodva sem !

Azon gondolkozom kiadom a hátsó lakrészt ha más lehetőségem nincs!

Ami azt illeti nem akarom hogy az apuka az életünk része legyen,ebbe félig-meddig ő is beleegyezett legutóbbi találkozásnál !

2017. nov. 26. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Egy hitel mentes házban klasszi sokkal könnyebben lehet boldogulni 1 keresetből, mint hitellel vagy albérlettel.

Szóval szerintem biztos megoldod :)


Hajrá!


(Nem mellesleg ne érezd úgy hogy vége mindennek. Rengeteg boldog család alapul úgy, hogy alapból gyerekesen keresnek új párt.)

2017. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ami a lehetőségeidet illeti, nem rossz a helyzet! Sok család ennél rosszabb körülményekkel is nevel gyerek(ek)et.

Idővel pedig biztos találsz majd egy párt, akivel könnyebb lesz.

Ha kiadod, a lakrészt, az már egy biztos bevétel. Apuka fizessen gyerektartást!

Jó ötleteid vannak! Meg fogsz oldani mindent!

2017. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Nekem 2 regi baratnom mar addat egyedul a pici babaval es nagyon ugyesen megoldottak hiaba van messzebb a csaladod biztosan szamithatsz rajuk.egyebkent azota a bnoim mar nincsenek egyedul nagyon klassz pasikat fogtak ki akik sajatjukkent nevelik a gyerekeket szoval ne aggodj minden rendbe jon csak legyel nyitott:))
2017. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!