Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódás lehet?

Beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés

10 napja voltunk együtt a pàrommal előtte 3napja volt ovulàciom a nagykönyv szerint. Ettől függetlenül lehetett bàrmikor ovulàciom.

Holnapra nem vàrom a menzit de ma reggel rozsaszines vizes folyàsom volt délutànra barnàs ez lehet beàgyazódàs tünete?Teszteltem de még negativ.



2017. nov. 26. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akármi lehet
2017. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10 nap az elég rövid a beágyazódáshoz,szerintem inkább a mensid lesz.
2017. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem holnapra rendesen megfog jönni.
2017. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat bizok benne hogy nem jön meg de bàrmi lehet kicsit bizonytalan vagyok mert eddig igy soha nem lettem beteg ha megjött akkor megjőtt rendesen és kitartott 5napig. De a remény hal meg utoljàra.😀
2017. nov. 26. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha 3 nappal ovuláció után voltatok együtt, akkor nem eshettél teherbe. Tüszőrepedés után 12-24 óráig termékenyíthető meg a petesejt. Ovuláció előtt 5 nappal legyetek együtt kb 2 naponta, még ovuláció után talán 1 nappal belefér. De ha csak feltételezed mikor volt ovud és esetleg később akkor simán sikerülhetett:).
2017. nov. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig, ovuláció után 3 nappal még teherbe lehet esni, egy tesztet megér szerintem, a nemvárt napján reggel.
2017. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma reggelre vàltozatlan még mindig barna folyàsom van nagyon minimàlis kicsit fàjdogàl a hasam nincsenek görcsem màra mekellett volna jőnnie eddig ilyet nem tapasztaltam mindig pontos. Van màr egy kisfiam 2 és fél éves őszintén megmondom hogy nem tudom akkor hogyan is zajlott mert nem tudtam a baba érkezéséről csak mikor az orvos megvizsgàlt. Igy most tanàcstalan vagyok őrülnék a kistesonak.Tesztem tegnap nem mutatott semmit igy még vàrok néhàny napot.
2017. nov. 27. 11:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jött meg rendesen?
2017. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Küldenél valamilyen cikket arról, hogy hogyan lehet teherbeesni ovuláció után 3 nappal? Az orvosin nagyon nem ezt tanítják. Ettől függetlenül ha esetleg mégis rosszul lőtted be az ovudat akkor sikerülhetett a baba:).
2017. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia még mindig nem csak barnàzok,ma voltam dokinàl és kérdeztem antibiotikum befolyàsolhatja e azt mondta nincs köze hozzà. Szoval még vàrok vasàrnap tesztelek ha addig nem jön meg a havim.

Kicsit görcsölgetek és a derekam majd beszakad de egyéb tünetem nincs. Remélem baba van a dologban és nem valami màs. Első gyereknél is volt pecsételés de nem emlékszem pontosan....hàt majd kiderül😊

2017. nov. 29. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!