Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hány hetes vagyok?

Most akkor hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés
Bevallom picit összezavart ez a számolás dolog. Utolsó menstruációm első napja szeptember 21 . Aszerint ma vagyok 10 +1 . De az orvosom meg december 11 -re irt be 12 heti genetikai uh -ra mert a vizsgálaton a gép úgy számolta,hogy hogy akkor már 12+2 napos leszek . Orvos szerint a méret alapján számolás a pontosabb és nem a menstruáció. Ezekszerint hamarabb fogant a baba tehát mondjuk a menstruáció utáni alkalomból???

2017. dec. 1. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb volt tehaz kesobb volt a genetikai is meg minden. A szules is kesobbre lett kiirva napokkal. Szval lehetseges. Ha meg nem bizok az orvosodban akkor válts. De a 12.hetig minden embrio egy utemben fejlodik, nem a sajátjában tehat ha nem csak petezsák van akkor tudnak pontos kort
2017. dec. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Elképzelhető. Nekem pont forditva van, másfél héttel kisebb, azaz a 24. nap fogant..Mondjuk én mértem a hőmet, igy tudtam és eleve igy mentem már orvoshoz, de eddig mindhárom uh eredménye ezt mutatja. Igy én menzesz szerint már a 13. h3t közepén járok, de ténylegesen meg csak holnap töltöm be a 12.-t. Igy én a genetikai uh-ra is csak szerdán megyek.
2017. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De bízom benne . Nála szültem az első gyerekem is ,csak ezek a hetek bonyolultak . Volt uh sűrűn hemathoma miatt és most a legutolsón számolt így. Mondta ,hogy méret alapján számol inkább mint menstruáció szerint . Mondjuk nekem a nagy is menstruáció után 1 nappal lévő alkalomból fogant . Most is menstruáció után is próbálkoztunk akkor valószínűleg azonnal össze is jött 😊😊 Én nem bánom mert annál hamarabb múlik el ez a szörnyű hányás 😊
2017. dec. 1. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!