Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphastont csak doki írhat...

Eszo kérdése:

Duphastont csak doki írhat del, vagy recept nélkül is kiváltható?

Figyelt kérdés

Szombat óta kisabb-több barnázgatásom van..voltam ügyeleten vele, de kiröhögtek, mert még csak 4,5-5 hetes vagyok..nem foglalkoztak vele..

de nem kellene ezzel kezdeni valamit??

Péntekre hívtak vissza uh-ra..addig üljek nyugodtan??


2010. jún. 2. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nekem is az 5. héten volt barnázásom, és nekem a dokim írt fel duphastont. Szerintem doki függő. Miért baj az, hogy még csak az 5. héten vagy?! Pont akkor szokták ezt a gyógyszert felírni, és kb a 12. hétig kell szedni. Egyébként receptköteles, de ha határozottan kéred a dokit, hátha felírjy, vagy ha van olyan gyógyszertár, aholki tudod sírni.. Mond hogy ezt szeded már egy ideje, csak elfogyott, és sürgősen kellene, a dokidat meg nem éred el...hátha..
2010. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem tudom..tökre lenéztek az ügyeleten..mintha azt gondolták volna, hogy ilyen kis hülyeséggel minek rohantam be..

meg folyamatosan azt mondogatta a nővér+a doki is, hogy nagyon korai még a terhesség, és még ezzel nem tud mit kezdeni..


és neked attól elmúlt??

szerinted ez vetélés jele, vagy mi lehet? neked mit mondtak??


Nagyon aggódom..de most már várnom kéne péntekig..csak nem akarom, hogy emiatt nagy baj legyen!

2010. jún. 2. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj bár tudom hogy ezt könnyű mondani én is át estem barnázáson vérzésen nem szokták a dokik sajnos csak úgy osztogatni a duphastont és az utrogestant nem tudom kinél mi a mérvadó hogy felírják de szedheted a rutascorbint az vérzésgátló a használatira az van írva hogy terhesség alatt nem ajánlott ne foglalkozz vele én a duphaston mellett szedtem egész a 15-ik hétig és mig bent voltam a kórházba pl. olyan kismamának akinek hematómája volt annak is ezt kellet szedni recept nélkül van és 3*1 szedtem belőle ha gondolod próbáld ki hátha segít péntekig 25 hetes km
2010. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi..a rutaszkorbint már szedem szombat óta..de amelett is van ez a barnázás, pedig azt hittem az majd elmulasztja..


Szerinted elképzelhető, hogy ez inkább vmi menstruáció féleség??

2010. jún. 2. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
második vagyok inkább beágyazódási vérzésnek hívják nálam volt 7 hetesen és 11 hetesen is tehát valahogy úgy volt amikor meg kellet volna jöjjön a menzi azóta minden ok írd meg mit mond a doki pénteken szorítok
2010. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!


És ezt a vérzést, ami igazándiból nekem csak inkább halványbarna..ezt természetesnek mondta a doki, hogy van??

Nem kaptál rá vmit?

Nekem szombat óta van mionden nap..igaz nem sok..de van!


Félek a holnaptól!

2010. jún. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!