Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vált be a Candibene Teva...

Nem vált be a Candibene Teva kúp, menjek vissza dokihoz? Többi lent

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok

Sárga folyással viszketéssel mentem orvoshoz,váltottam tanácsára Candibene kúpot,nem múltak el a tünetek,mi lehet a baj?menjek vissza??


2017. dec. 19. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Beled gombas valoszinu
2017. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze. Fertőzés soha nem játék. Ráadásul most jönnek az ünnepek, jövőhéten nehezebb lesz orvoshoz menni.
2017. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, menj vissza. Mindenképpen csináljon hüvelykenet tenyésztést, ha eddig nem tette volna meg (bár kúphasználat után nem valószínű, hogy sok eredményt fog hozni).

Valószínűleg azért nem hat, mert nem olyan fertőzésed volt, amire ez jó készítmény. Ha jól gondolom, ez gombás fertőzésre van, de egyáltalán nem biztos, hogy gombás fertőzésed van, az is lehet, hogy bakteriális, vagy éppen kevert fertőzés. Illetve kezelés után vegyél hüvelyflóra helyreállító készítményt is.

2017. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Múlt hét hétfőn mentem el a dokihoz akkor voltam 8 hetes terhes. Nagyon viszkettem odalent akkor már 2 napja. Mondtam ugye a panaszomat és azt mondta, hogy ez a hüvelyi fertőzés kivédhetetlen terhesség alatt. Szinte minden nő átesik rajta a terhesség ideje alatt akár többször is. Sajnos uh után közölte a doki, hogy a baba nem él, el kell venni. Ezután annyira sírtam, hogy az volt a legkisebb bajom, a viszketés. Másnap canestent vettem. 1 doboz nem használt teljesen. A 2. Dobozból az első szem után végre elmúlt a panaszom.

Ha jól emlékszem az első 2 terhességemnél is ezt írta fel a doki.

2017. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom!! :(

És nem véreztél ,semmi jele nem volt,hogy nem él??

2017. dec. 19. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
A gombatol halt meg?
2017. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy a gombatol utolso.

Sajnalom.

2017. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem dehogy a gombától. Valószínűleg beteg lehetett azt mondta az orvosom.
2017. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem véreztem egyáltalán. Semmi fájdalmam nem volt. Hányingerem sem volt ami az előző 2 terhességemnél igen. Azt mondta a doki hogy ez már egy intő jel volt. :(

Pozitívan állok a jövőhöz. 3 hónap szünetet javasolt az orvos. 1 kicsit sokallom olyan messze van még március. De szót fogadok kivárom.

2017. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!