Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen erős viszketés?

35 hetesen erős viszketés?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál de ő semmit nem mondott ...

Holnap vervetel es pentekre eredmeny de félek hogy nem élem meg azt hogy felneveljem a pocak lakót es hogy nagy a baj

A kezem viszket altalaba de valtozo .kb 1 hete


2017. dec. 20. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy már bocs :DDD


Egy viszketés miatt ne temesd már magad :)))

2017. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor szokott ilyen lenni, ha a májat nyomja a baba.
2017. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést. Én is véresre kapartam magam mind a 2 terhességem végén. Őrjítő az állandó viszketés. Hidratáld, hidratàld és hidratáld és SEMMIKÉPP SE VAKARD! Akármennyire viszket, ne vakard, mert csak még rosszabb lesz. Első terhességnél a babaolaj, illetve a babahidratáló segített. A másodikkal átküldtek a bőrgyógyászatra, ott írtak fel nekem krémet, amit a patikus kotyvasztott össze. És igen, lehet, hogy a májad nem működik rendesen. Belehalni nem fogsz. Legrosszabb esetben sürgősségi császárral befejezik a terhességedet.
2017. dec. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a körömvirág is segíthet. (3as voltam)
2017. dec. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Karjaim-lábaim-hasam a 3. trimeszter végefelé tele lett iszonyatosan viszkető kiütésekkel, senki nem tudta hogy mi lehet és semmi nem segített! Amint megszületett a baba nyoma sem volt!


PUPPP esetleg?

2017. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Gonba lehet
2017. dec. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Gomba
2017. dec. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne aggódj,nem fogsz meghalni.

Nekem is volt.

Terhesség alatt a hasam viszketett nagyon,ezt arra fogta mindenki(orvos,védőnő)hogy feszül a bőr,meg alapból száraz a bőröm.OKÉ elfogadtam.

Szülés után közvetlenül,sőt szülés közben,az nst-alatt iszonyatos viszketésem volt.Másnapra piros apró kiütések a hasamon.Mindenki arra fogta,hogy biztos az nst-gélre allergiás vagyok.Igyak kálciumot,meg cinkrázót kenjek rá.OKÉ elfogadtam,hihető volt.(bár semmit nem használt)

5napos volt a gyerekem,amikor 2 nap alatt az egész testem tele lett egybefüggő apró kiütésekkel,iszonyatosan viszketett.Bőrgyógyászhoz mentem.Hormonális allergia.Kaptam 2 féle krémet(az egyik szteroidos volt de használhattam szoptatás alatt is),meg egy emésztésjavítót(kreon),meg nagy dózisú kálciumot.Másfél nap alatt elmúlt.


Kitartás

2017. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 babyboom567 ***** válasza:

8-as voltam.

Azt kihagytam,hogy minden krémet kipróbáltam,cinkrázót,fenistil,aloe first,gyógyszertári cuccokat,mire eljutottam bőrgyógyászhoz.Semmi sem használt.

2017. dec. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt kedves utolsó vàlaszoló.

Én is kaptam antihisztamint és attól múlt el.Csak nekem még pocakban volt a baba.

2017. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!