Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire valószínű iker...

Mennyire valószínű iker terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2 éve volt egy ikerterhességem. Sajnos egyik után a másikat is elveszitettem. 10 hetesen. :(

Most ujra probálkozunk. 3 honapja abbahagytam a fog.gátlomat. 2 hónapja szedem a trimesztert. Nem a neve miatt a folsav miatt. Kérdésem a követkdző lenne. Mennyi az esélye hogy újra ikrekkel leszek várandós? Csak azért érdekel mert nagyon boldog lennék ha most minden rendben lenne. Akár egy akár kettő baba lenne... Korábban egyikünk családjában sem fordult elő ikerterhesség.

Köszönöm a válaszokat.



2017. dec. 26. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég kevés rá az esély.

Amúgy van egy ismerősöm, ő is ikrekkel volt terhes. Az egyik baba elment, a másik viszont egészségesen megszületett. Lett még két gyereke. De lettek ikrei.

Azért egyáltalán nem gyakoriak az ikrek, ilyen esetben meg pláne nem valószínű, hogy ikreid lesznek.

De kívánom, hogy akár ikrek, akár nem ikrek, de összejöjjön és minden rendben legyen!

2017. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Pffff.

Már Bocsi de nem mindegy h ikrek-e vagy sem?

Ha nem volt eddig a családban kicsi az esély rá!

2017. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez határtalanul butus kérdés. Szerinted ha valaki azt írja, hogy 12,35% az esély, akkor az most mond neked bármit is?

Vagy ha valaki azt írja hogy ő is ìgy járt és ikrek? Hiszen honnan tudod hogy veled hogy lesz?! Akkor már ott jársz mintha meg se kérdezted volna.

2017. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Én 20 hetesen vetéltem el ikrekkel, és imádkoztam, hogy legközelebb egy babánk legyen, akit végül haza is vihetünk majd. Másodjára is ikreink fogantak (mindkettő lombik volt), de az egyik petezsákban nem fejlődött embrió...

Én a mai napig azt vallom, hogy inkább egynek örüljünk, mint kettőt gyászoljunk...

Ezt tanácsolom neked is.

2017. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én nem azért kérdeztem ilyet hogy bárki is nekem essen vagy butának tartson.

Csak egyszerűen mist hogy újra probálkozunk nem szeretnék újra igy járnj. Akár kettő akàr egy babo fogan meg. Mindent amit lehet betartok. Igyekszdm figyelni magamra. És nagyon örülnék ha most velem maradna. Mjndegy hogy hány csak egészségesen fejlödjön. Egyszerűen csak kiváncsi vagyok másokra mások véleményére,tapasztalatára.

2017. dec. 26. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De pont azt értsd meg, hogy mások tapasztalata semmit nem számít, érted? Az egész teherbeesés dolog ilyen sajnos. Ahány szervezet, ahány terhesség annyi eset. Tízezer nő tapasztalatától sem lennél okosabb. Nem tudnád, VELED hogy fog történni. Lehet ikrek persze, de lehet hogy nem. Teherbe eshetsz 1 hónap de akár másfél év múlva. Tökmindegy, nem számít, hogy Kiss Évi vagy Kovács Julcsa esetében hány baba lett és mikor. Érted?
2017. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy értem. És köszönöm.
2017. dec. 27. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!