Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet normális az enyhén...

Lehet normális az enyhén sárgás szinte fehér nyúlós folyás?

Figyelt kérdés
10+3 hkm vagyok. Nyúlós tojásfehérjeszerű, enyhén sárgás-szinte fehér folyásom van. Nem viszket, szagtalan. Voltam nődokinál, megvizsgált, semmit nem látott. Nem kaptam semmit sem rá. Másnak is volt ilyen? Vagy ragaszkodjak egy kenetlevételhez?
2018. jan. 1. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha az orvos rendben találta, akkor az úgy is van. Ha nem okoz gondot, hagynám. Lesz majd kötelező kenetvétel a 36. vagy 37. héten.


Nekem rémlik, hogy terhesség elején néha volt ilyen. Aztán szárazság.

2018. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normalis, amig nem eg, viszket, zoldes, barnas es szagtalan. Lehet vizes is kesz majd kesobb. Terhesseg alatt megnovekszik a hivelyvaladek termeles a megnovekedett hormonszint miatt
2018. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem 14 héttől van .

27hkm

2018. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van és vilt előző terhesség alatt is. Amíg nem szagos addig teljesen normális 😊
2018. jan. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!