Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok eddig...

26 hetes terhes vagyok eddig probléma mentesen. Még mindig napi egyszer szeretkezünk a párommal. Mikortól ajánlott csökkenteni az együtlétek gyakoriságát?

Figyelt kérdés
2007. nov. 27. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azt szokták mondani, hogy az utolsó harmadban már vigyázi kell, ez annyit tesz hogy óvszerrel lehet szeretkezni, ha továbbra is zárt lesz a méhszáj és az orvosod sem tilt el a szextől. Irigyellek:-)

Egy 35 hetes kismama

2007. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hát én is "irigyellek."Nekem már kedvem sincsen hozzá,meg most már nem is ajánlott.A 3.harmadban ma´r óvatosabban,és a szülés elötti hetekben pedig ma´r ne.

Azt meg az orvosod úgy is mondani fogja,ha már elkezd kinyílni a méhszáj.Onnantól semmi szex.

További problémamentes babavára´st.

32hetes kismama.

2007. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha problémamentes vagy, csináljátok addig, amíg jólesik... ha görcsölne tőle, abba kell hagyni. A végefelé az orvosodat kell kérdezni, de általában maguktól is mondják, hiszen vizsgálatnál kiderül a méhszáj állapota. Nekem majdhogynem receptre írták az utolsó héten, hogy meginduljon a szülés, annyira rendben vol minden.
2007. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is csatlakozom az elöttem szólókhoz, csak irigyelni tudlak!Igen az utolsó harmadban már vigyázni kell!Most 37 hetes terhes vagyok és mi már nem merünk szeretkezni.

Gratulálok a babához.

2007. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Húúú...van esetleg vmi receptetetek? már ami az intenzitást illeti...:o)) én úgy hallottam, hogy ami jó Neked, az jó a Babónak is...sőt ha a szülés előtt..már amennyire lehet..közvetlen szeretkeztek, akkor az gyorsító is..egyszer, mert tágulás segítő, másrészt, meg mert a sperma is tartalmaz olyan anyagot, ami gyorsabbá teszi az egész folyamatot..lehet, hogy az utolósó hetekben ezért érdemes gumival kipróbálni az új pocíziókat...sok boldoságot kívánok mind3otoknak
2007. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!