Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyi es milyen magneziumo...

Ti mennyi es milyen magneziumot szedtek? Ez elmulasztja a keményedéseket?

Figyelt kérdés
Én 18. Hetes vagyok, eleg enyhen de szoktam mar a 13. Hettol erezni a kemenyedeseket. Osszeall az egesz hasam egy gombocba es mintha kő lenne benne. Nem faj de azert korainak erzem. Vagy masnak is van ilyen ennyi idos terhesen? Dokitok mennyi magneziumot javasolt es milyen márkát? En holnap megyek dokihoz ott rakerdezek de azert vettem magnerotot abbol szedek napi 3-4 szemet onszorgalombol. Sajnos fiam is koraszulott lett es ott is kemenyedtem, jo lenne ha nem ismetlodne meg ujra.
2018. jan. 4. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még csak 11 hetes vagyok, de az elejétől fogva sokat és erősen görcsölök, be is véreztem emiatt.

Az orvos 3x2 magnesii citricit írt fel, ha szükséges, megemelhetem 3x3-ra, ha ennek ellenére sem múlik, akkor No-spa forte.

2018. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magnerot és magnesolv, szerintem ezek jók.
2018. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magnézium citrátot (magnesii citrici) én is, napi 2*2-t a 600 mg-os kapszulából, azaz 2400 mg-ot. Frontnál 3*2-t is szedhettem, nem okozott hasmenést. Nem volt gond se az egyes, se az ikerterhességemben.
2018. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!