Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha időben észreveszik a...

Ha időben észreveszik a hüvelyi fertőzést ki tudják kezelni hogy ne legyen belőle baj?

Figyelt kérdés
10 napja beindult a szülés 25 héten...sajnos a babák 4 napig bírták a harcot. Az az idegesítő hogy volt fogadott orvosom akit nem kevés pénzzel tömtem eddig. A szülés előtt kb 10 nappal voltam maszekba hogy rengeteg folyásom van és fáj a csípőm...burkoltan közölte hogy hisztis vagyok ez a terhesség velejárója csak egy UH t csinált. Azt mondta sok a magzatvíz de azzal még nem kell foglalkozni...elkérte a pénzt és szépen kitessékelt. Én halál nyugodt voltam mondván hogy normális a folyás hiszen a sztárorvos mondta...erre meg ez van :( ... tudom hogy már nem hozza vissza a babákat de ha akkor kaptam volna megfelelő kezelést megelőzhető lett volna a koraszülés?

2018. jan. 5. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Sajnos biztos választ senki se tud erre adni

Vagy sikerült volna vagy nem. Tudok példát erre is, árra is. De megértelek, hogy bánt. Doki meg se nézett alulrol, amikor mondtad a panaszod? Azt megállapították egyébként, hogy volt-e fertőzés? Mert nem csak az okozhat koraszülést. Ikrek voltak, jól értem? Nagyon megrendített, amit irtal. Én is ikres vágyok, 25 hetes, tegnap óta óvatosságból kórházban vagyok, de itt sem érzem magam biztonságban. A jövőre nézve lenne jó tudni a koraszülés okat, mert már modern megelőző terápiák vannak rá.

Fogadd őszinte részvétem meg egyszer!

2018. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen fertőzés volt és nyitva volt a méhszáj hiába mondta a doki hogy zárt vagyok...nem azzal volt baj hogy ikrek gyönyörűen fejlődtek hanem a fertőzés...ha jó a kórház jó helyen vagy...
2018. jan. 5. 07:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nyitva volt a méhszáj, ha az orvos szerint nem?
2018. jan. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A maszek doki szerint nem...a kórházban mondták (akkor már más doki vizsgált)
2018. jan. 5. 08:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, csak közben eltelt 10 nap, azalatt böven kinyílhatott a méhszáj, szóval nagyon valószínü, hogy akkor még zárt volt
2018. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ebben az intézményben frissen vizsgálva is azt mondta esetkocsi vitt másik kórházban nem telt el sok idő...azt mondták az iton hogy biztos hogy régóta nyitva voltam más különben nem tudott volna felmenni a fertőzés...10 nappal előtte is panaszos voltam és szart rá a doki...( tudom én voltam a hülye hogy nem mentem már akkor át máshoz :( ) se egy kenetet nem vett labor se semmi...nem minimális volt a folyásom hanem mondtam is neki hogy úsztam ...illetve a sok magzatvízzel sem foglalkozott holott a fertőzés jele is lehet ( igen az ikerterhességé is de nem vizsgálta ki...esélyt sem kaptak a fiaim )
2018. jan. 5. 08:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Istenem! Borzasztó ami veletek történt. Őszinte részvétem 😐😐
2018. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnalom, reszvetem!

Utolag sajnos nem lehet tudni mitol volt, az ikerterhesseg minden esetben nagy kockazattal jar.

Megteheted, hogy muhiba miatt jelented az orvost, de kivedik magukat sajnos. ..

2018. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Részvétem! Sajnos a félidő környéki és utáni vetélés elég gyakori ikerterhesség esetében. Velünk is megesett, én 23+6 hetes voltam, a babákkal szintén minden rendben volt, nálam még magzatvízzel sem volt baj, tényleg SEMMI bajunk nem volt elvileg. Én a vetélés előtt egy héttel voltam dokinál, akkor 3000 volt a méhszáj nálam is. Volt egy egyéb panaszmentes minimális bővebb folyásom, én kaptam is rá Nystatin (baci és gombaölő) kúpot, 10. napja tartott már a kúra, amikor beindult a szülés, nekem sem tudták visszatartani.


Szóval a saját esetemből azt tudom mondani, hogy nem biztos, hogy a kezelés változtatott volna bármin... :( Az ikerterhességben ez sajnos benne van, sok ilyet olvasni. Meg kell őket gyászolni, ami nagyon kemény időszak, aztán csak előre tekinteni. Közhely, de sajnos nincs nagyon más választás. :(

2018. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor sztem a bővebb folyás lehet a tünete...ilyenkor antibiotikum kell nem gombaölő cucc....amikor már átkerültem a megyei kórházban már nyomatták ezerrel vénássan az antibiotikumot...de hát már túl késő volt :( ... még ha nem lett volna tünetem és direkt nem mondtam volna a dokinak akkor azt mondom hogy ez van sajnos megtörtént...de így?
2018. jan. 7. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!