Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen kezdődnek a rosszul...

12 hetesen kezdődnek a rosszullétek? Más is volt így?

Figyelt kérdés
Betöltöttem a 12. hetet. Egész idáig semmi rosszullétem nem volt, erre most napok óta állandó hányingerem van.
2018. jan. 6. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
12+1 hánytam először, addig semmi panaszom nem volt.
2018. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen sajnos előfordul ilyen. Remélem gyorsan átmegy rajtad.
2018. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! húgom is így volt, semmi baja nem volt majd a 12.héttől egészen a 20.ig hányt. Én most járok a 10. héten eddig még semmi és hát kicsit parázok hogy majd nálam is úgy lesz mint nála és eztán kezdődik. Ő ezt az egészet a méhlepénnyel hozta kapcsolatba: a 12 hét körül alakul ki és szerinte azért lett rosszul, amíg átállt erre, mert előtte ugye a szikhólyag táplálta a magzatot a 12.től meg a méhlepény veszi át a szerepet. Lehet semmi köze hozzá csak furcsa volt hogy pont akkor jöttek a rosszul létek :)
2018. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!