Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudom megtiltani, hogy...

Hogy tudom megtiltani, hogy megcsászározzanak és tönkretegyenek egy életre?

Figyelt kérdés

"császármetszés közben vágták meg a baba arcát"

Ma volt a TV-ben



2018. jan. 8. 18:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%

Azért a "megvágták az arcát" és a "tönkretettek egy életre" között van némi különbség.


1. Egy sürgős műtétnél, mikor a magzat életét mentik, talán túlélhető, hogy véletlenül megvágják az arcát.


2. A műtétek során marhaéles szikét használnak, ami jó eséllyel kb. nyom nélkül gyógyul.


3. Úgy tilthatod meg, hogy ha nem egyezel bele a műtétbe. Persze hogyha a te életed múlik rajta, akkor nem fognak beleegyezést kérni. Ha meg a gyereket mentették volna vele, és netalántán meghal/egy vágásnál jóval súlyosabb károsodása lesz, remélem magadat fogod hibáztatni.

2018. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy nem kéred a programozott császárt.

Ha indokolt akkor orvosilag kockázatos a hüvelyi szülés, vagy életmentő beavatkozás. Vagy ebben az esetben inkább vállalod a reális, közvetlenül fenyegető kockázatot hogy te vagy a baba meghal (vagy mindketten), minthogy legyen 0,1 % arra hogy megvágják??? Mert egy orvos tuti nem...

2018. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
97%
Jóval nagyobb az esélye annak, hogy szülés közben egy nehéz kitolás miatt oxigénhiány lépjen fel, mint hogy császár közben megvágják az arcát. Ezzel nem a császárt akarom propagálni, mert szüléspárti vagyok, de hülyeségektől azért ne rettegjünk már...
2018. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%

"Ma volt a TV-ben"


Inkább olvass egy jó könyvet.

2018. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%

:D :D :D

És mitől mész tönkre egy életre?

Máskor is előfordult már ez császármetszés közben, nyilván nem direkt csinálja az orvos, ezt bárki beláthatja aki józanul gondolkodik.

Csak most megint megy a fészbukos jajveszékelés, már rosszul vagyok ezektől a hisztiktől.

Tiltsd meg a császármetszést, ez az! Mondd meg a dokinak, hogy te jobban tudod, nehogy már egy szülés beleugasson, hogyan kell megszülnöd a gyereket. Írd ki fészbukra, indítsd #megtiltom mozgalmat!

Egyszerűen zsenik vagytok.

35n

2018. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem van párezer szülő, akik inkább kiegyeznének egy megvágott arcú gyerekkel, mint a műhiba miatti fogyatékos gyerekükkel. Szerintem te inkább ne szülj kérdező!
2018. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Én programcsaszarra készültem fenyegető lepenylevallas miatt. A szules 3 héttel előtte beindult, lett egy sürgősségi csaszarom több koplikacioval és egy nagyobb hasi vagassal. Cserébe van egy egészséges és gyönyörű fiam. Ha nem csaszaroznak lett volna egy beteg ha nincs szerencsém egy halott gyerekem!


Én természetes úton szerettem volna szülni, de nekem ez adatott meg. Nem vágtak meg a babám arcát, de inkább bevállalok egy vágást ha ez az ára az egészséges gyereknek.

2018. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
96%
TE megtiltod, hogy a TE életed nehogy tönkremenjen? Vágod, hogy a gyereked élete múlhat rajta? Aztán a nagy megtiltom közepette kitolod és szobanövény lesz, az nem gáz, de a TE életed legalább nem ment tönkre, igaz? Majd kirakod te is a facebook-ra.
2018. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
94%

Ma már minden hülye szülhet?

😏

2018. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

"Úgy tilthatod meg, hogy ha nem egyezel bele a műtétbe."


Ezt írásban kell megtenni, hogy lehet ezt megtenni?

2018. jan. 8. 18:58
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!