Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után 3 héttel vagyok,...

Császár után 3 héttel vagyok, kicsit még fájdogál a seb környékén, ez normális?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 héttel utána volt a legrosszabb, jobban szenvedtem kb, mint az elején. Aztán mintha hirtelen elvágták volna, 5 hetesen már simán nagybevásároltam, amíg a kislányom a nagymamájával várt otthon. A 6 hetes kontrollra meg olyan fürgén másztam fel a hatodikra lépcsőn, hogy magamon is meglepődtem. 😊


Nem tudom, kezeled-e amúgy valamivel, nekem szerintem az Aloe Vera spray tette helyre a heget. Most 7 hetes a leányzó, szinte nem is látszik a vágás. 😊

2018. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy normális! Még csak 3 hete volt.nekem még hónapokkal utána is fájt néha
2018. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Menni ugyanúgy tudok, mint előtte. Csak a seb körül olyan, mintha hasizom fájdalom lenne.
2018. jan. 25. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2. hét végére sokkal jobb volt, majd begyulladt így még a harmadik héten is fájt. Utána mintha elvágták volna. Azóta sem fáj, 5hónapja császároztak.


Mindenki másképp regenerálódik, vigyázni is kell, én pl babakocsit nem emeltem hat hétig.


Gyors teljes felépülést :)

2018. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 3 hét múlva lesz kontroll. Egy kis pukli van a sebem fölött, de lehet ez is normális még.
2018. jan. 25. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
igen! ne aggódj nekem is puklis volt.én nagyon el voltam keseredve,mert nagyon csúnyának láttam! és igaz engem már évekkel ezelőtt császároztak de már csak halványan látszik egy csík.
2018. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A csík úgysem fog látszani. Egyébként is úgy fogom fel, hogy a gyerek egészsége a lényeg és amihez szike ért ott úgyis heg marad, még egy plasztikai műtétnél is. Általában nem szokott látszani a heg, ma már olyan eljárással dolgoznak, hogy nem keresztbe vágnak.
2018. jan. 26. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!