Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már így valaki?

Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton erős pozitív lett a terhessegi tesztem. Előtte halvány volt szóval erősödött. Péntekre volt időpontom a dokihoz de tegnap elkezdtem vérezgetni... elmentem dokihoz aki megvizsgált és azt mondta kicsit meg van nagyobbodva a méhem. Elküldött uh, ott nem láttak semmit. Uh után csináltam tesztet ami pozitív volt. Egy hét mulva kell vissza mennem, ma már barnázok és görcsöl kicsit a hasam is. Szerintetek elment a babánk?

2018. jan. 25. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt így sajnos mi nem tudjuk megállapítani, de nagyon szurkolok, hogy ne így legyen. Pihenj nagyon sokat, de erőltesd meg magad, és a következő vizsgálatkor kiderül.
2018. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ne erőltesd meg magad akart lenni
2018. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Fekszem egésznap... csak olyan jó lenne, ha valaki megnyugtatna, higy még van remény :(
2018. jan. 25. 12:07
 4/17 A kérdező kommentje:
*Hogy akart lenni
2018. jan. 25. 12:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonlóan voltam kicsit,mint te. Keddi napon pozitív lett a tesztem,csütörtökön barnazni kezdtem,bementem a kórházba ahol csak megvastagodott nyalkahartyat láttak és talán sejthető volt a petezsak. Írtak fel progeszteront napi 3-at és egy hét múlva kontrollra hívtak vissza, nagyon féltem hogy nem marad meg, egy hét múlva maganhoz mentem (amúgy a barnazas a gyógyszer mellett egy nap alatt elmúlt) ahol uhn látott 5mm petezsakot és szikholyagot,mondta minden rendben 3 hét múlva kontroll. Úgyhogy most várok, aggódom azért.
2018. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem irtak semmit:\ szorítok hogy veletek minden rendben legyen :)
2018. jan. 25. 12:14
 7/17 anonim ***** válasza:

De mensi szerint hány hetes vagy?

Köszönöm szépen amúgy.:) elvileg ma vagyok 6hetes,február 9-én kell vissza menni.

2018. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Figyelj nem tudom kiszámolni.november tizennegyedikén volt az utolsó.január tizennegyedikén lett csak halvány pozitiv tesztem este csináltam máSnap reggel is csináltam az is halbány volt aztán meg múlthéten szombaton csináltan másikat. A második csik majd leugrott a tesztről mikor csináltam... erre tegnap ez történt. Számolni se tudok. .
2018. jan. 25. 12:32
 9/17 A kérdező kommentje:
A tisztasági betét elég annyira nemvérzek de én egyébként se nagyon szoktam
2018. jan. 25. 12:33
 10/17 VeDi84 ***** válasza:

Nem tudnál esetleg elmenni egy másik orvoshoz? Valahogy jó lenne kiharcolni azt a progi pótlást. Ne ezen múljon már.

Én mikor pozitívat teszteltem elmentem HCG vérvételre magán laborba, mert annyira halvány volt és 5 év sikertelenség után nem akartam elhinni. Ha már szúrtak, nézettem progit is. Ugyan vérzés/barnázás nem volt, de a vérvétel igazolta, hogy alsó határértéken van a progi, így s.o.s írattam az orvossal (ő is indokoltnak látta). 12. hétig napi 3x2 Utrogestant használtam.

Sok sikert!

35+5 hkm

2018. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!