Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Lehetséges hogy terhes vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

Lehet terhes vagyok?

Ugye 3 napja kellett volna megjonnie és nem jött meg de viszont azóta is fajnak a melleim és nagyobbak is lettek... néha kis has szúrka semmi több...általában mindig késik, de akkor már napokkal előtte érzem hogy megfog jönni...most igazából semmi..

Nagyon szeretnénk már egy kis csemetet, nagyon sokat próbálkoztunk már de 2 vetélés után már elvesztettem a reményt :(

Beres cseppet kezdtem el szedni az elméletileg segít hogy bealljon a menszesz, de nem tudtam kideriteni hogy segít e valamit mert december elsejével kezdtem el szedni..

Válaszokat koszi:)


2018. jan. 25. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol egyaltalan nem lehet megmondani... erre van a teszt.
2018. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj.Reggeli elsőből ha sikerült az biztos eredmenyt ad.bem halványt.
2018. jan. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet mièrt nem jutott eszedbe csinálni??

Mirr kiírtad ezt a kèrdèst a teszt is megadta volna a választ...

2018. jan. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesztelj, mert ezek alapján lehetsz is meg nem is terhes. Attól, hogy valaki azt mondja lehetsz tudni fogod? :)


Mi 7 évig próbálkoztunk mire sikerült, de sose itt kérdeztem, hanem már ideje korán elkezdtem tesztelni... Eszembe se jutott nem tesztelni..

2018. jan. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!