Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 mm-es petezsák nagyjából...

4 mm-es petezsák nagyjából mennyi idős terhességnek felel meg?

Figyelt kérdés
Pénteken teszteltem pozitívat, orvos ma vizsgált meg, de ügyeletben. Terhesség megállapításra még mennem kell, annyi történt, hogy megnézett hüvelyi UH-al, és mért egy petezsák átmérőt.

2018. jan. 29. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

4-5 hét közt.


Hogy-hogy ilyen korán mentél?


Nagyon gyorsan fejlődnek ilyen korán..

Nekem petezsákot sosem mértek egyébként, 6+2 nél már csak az embríót 5,3 mm)

2018. jan. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A doki is lecseszett. Látni szerettem volna, ezért beadtam, hogy tegnap alhasi szurkálást éreztem, ami igaz is. Adtam az ártatlant, hogy nem tudom, ez mit jelent, csak szeretnék megnyugodni. Doki rám néz: hát megnyugodott. Épp vettem volna a kabátomat, amikor azt mondta hogy megnézzük azt a pici babát. :) De megvolt a véleménye.
2018. jan. 30. 06:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem sose cseszett le ilyenert, sot orult hogy legalabb megtudjuk nezni mehen belul van e
2018. jan. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nalam 4+1 naposan volt ekkora. Hiperstimulacio miatt csinált uh-t az orvosom, es akkor mar keresgélt is terhességre utaló jeleket.
2018. jan. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4+5 nél volt 5mm petezsák nekem.
2018. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia.

4-5 hetesen nekem is ennyi volt, 5-6 hetesen 7mm

2018. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Doki szerint annyira korán mentem, hogy még ezt sem kellett volna látni, ezért gondoltam, hogy a 4 hétnél előrébb járok. Hamarosan úgyis kiderül, a terhesség megállapításon .

2018. jan. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!