Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vérvételnél, kell...

24 hetes vérvételnél, kell inni a cukros löttyöt?

Figyelt kérdés

Azt mondják, csak 2dl tej,1 zsemle, de nincs "ivás".

Pedig 2 éve volt. Most nem tudom hogy van.


2010. jún. 7. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk cukros lötyi volt,de úgy tudom van ahol ez a zsömlés megoldás van
2010. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is cukros lötty lesz...már előre ráz tőle a hideg...Szegény védőnőm hetek óta próbál "felkészíteni", hogy nem is annyira szőrnyű:-)
2010. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Vigyél citromot/levet és akkor limonádét iszol édes változatban. Úgy nem jön vissza és ez mindenhol megengedett, annyit teszel bele amennyit akarsz.


Bocsi az offért. A kérdésre: nem mindenhol alkalmazzák már a szőlőcukros vizet, van ahol tej + zsömle van. Sokkal emberbarátabb :)

26+5 hetes kismama

2010. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A cukros lötyi nem volt olyan rossz, de mindenképpen vigyetek valéamibe egy citrom levét, anélkül nem lehet meginni..

33

2010. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy hete voltam,mindenki riogatott,hogy milyen durva lesz meg ilyenek.A nagy fenét vittem egy citromot jól kifacsartuk és lehúztam,a 3szori vérvételtől sem kell parázni,nekem simán levették,ha valaki jól veszik le nincs gáz.nem értem miért kell mindent így felfújni.Vannak ennél sokkal kibírhatatlanabbnak tűnőbb dolgok terhesség alatt.

A többi meg csak nyafogás....

2010. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sziasztok én most voltam 22 hetesen.Nem olyan szörnyű vittem magammal citrom levet amit elfelejtettem beletenni és így sem jött vissza.Csak az az idő míg nem ehettem na az szörnyű volt azt hittem meghalok.
2010. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszi,már bíztam benne,hogy nem lesz..

2 éve rosszul lettem a második pohár után, aztán 1 hétig kezeltek, mert hasmenést kaptam tőle:((((

Hát majd benyelem, de a többi nem hiányzik újra.

2010. jún. 7. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!