Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, h nem...

Szerintetek normális, h nem híztam semmit,15hetes km vagyok? A rosszullétek du. Vannak és néha azaz eddig 3szor hánytam csak. Nincs nagyobb étvágyam és nem is igénylem a nassolást, ja csokit szoktam enni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Én az első 3 hónapban csak fogytam, a második gyerekemmel már 47 kg-ra (162 cm), próbáltam tuszkolni magamba az ételt, de nem ment, annyira rosszul voltam. Aztán amikor elmúlt (16. hét), akkor szépen feljöttek a kilók. :o)

(Sajnos szoptatás alatt villám gyorsan le, úgyhogy engem ez a jojó effektus eléggé megviselt.)


Jó babavárást, és egyél, amit megkívánsz!

2010. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond, sokan - különösen, ha gyakran rosszul vannak, inkább fogynak az elsö harmadban.

De ha az egész terhesség alatt 10-12 kiló körül hizol, akkor a legjobb, mert akkor a szüléssel le is fog menni, többre nincs szükség.

2010. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rám a 25. héten jött fel az első kiló! :)

Nyugi, semmi gond!

2010. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak vagytok, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok nekem! :)

Nagyon köszönöm és teljesen megnyugodtam, mert a szüleim az örületbe kergetnek, a párom csak nevet rajtuk, de engem idegesít. Mintha nem a legjobban szeretném a gyerekemnek.:(

Szép babavárást kívánok mindkettőtöknek!

2010. jún. 7. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Már azt hittem csak én vagyok így egyedül.

most vagyok 23 hetes és a mai mérésnél volt 1x 1kg-val több a súlyom, eddig fogytam, tartottam, na most jött pár deka.

2010. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ettem rendesen és mégsem híztam félidőig egyik terhességem alatt sem. Átlagos testsúllyal estem teherbe.

Ne aggódj, ha eszel rendesen és úgy nem hízol, akkor biztosan nincs semmi baj.

Egyébként is a leggyakrabban a legtöbb súly a 20. és 30. hét között jön fel az emberre.

2010. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor jó, én szerintem normálisan eszem, kontroll a férjem akivel együtt reggelizünk minden nap és ebédelni is haza jár. A súlyom is normálisnak mondható: 60kg és 168cm vagyok.:)

Köszi csajok!

2010. jún. 7. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Még én is írok nyugtatásnak annyit, hogy egész terhességem alatt 5 kg-ot híztam, és nem azért mert nem ettem. 3,5 kg-mal született a fiam. Szóval nyugi.
2010. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:) Köszi, tényleg megnyugodtam. Nem is híztál semmit szinte és a gyermeked átlagos súllyal született. Nem is értem, h miért gondolják azt az emberek, h bálna méretűre kell hízni a terhesség alatt. :(

Jó egészséget kívánok a babócádhoz! :)

2010. jún. 9. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Én pedig gondmentes terhességet, és könnyű szülést kívánok neked!
2010. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!