Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen majd leszakad a...

Niktoon kérdése:

12 hetesen majd leszakad a karom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, 3. terhességemmel várandós, 12 hetes. Pár napja elkezdett fájni a bal felkaromban az izom, és kisugárzik a lapockámhoz illetve előre is a mellkasomba. Sose éreztem ilyet, ma egész nap fájt. A vérnyomásom is mindig alacsony volt, mostanság meg 130 körül mozog. Van valakinek ötlete, mitől? Ráadásul 1 hete csúnyán megfáztam, gyógyszert meg nem nagyon szedek a baba miatt. A csontráktól a szivinfarktusig mindent beképzeltem már.
2018. febr. 16. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel az orvosod, az fog megnyugtatni.
2018. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felső légúti megbetegedések, náthák után/közben a vírus tud ilyeneket okozni, mkndhatni “ráment a karodra” is. Így messziről nem tudok diagnosztizálni:(. Mutasd meg orvosnak, de ne aggódj:) Egy gyógytornász.
2018. febr. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!